bool(false)

Když ochrana klienta nezná hranic

Letošní léto přineslo nejen tropické dny, ale i novinku v podobě partnerství ERGO pojišťovny a Vojenské zdravotní pojišťovny ČR. „Touha cestovat za hranice naší země a nebát se přitom o své zdraví stejně jako doma - to jsou dvě klíčové myšlenky, na nichž jsme postavili základy naší spolupráce“, uvádí Pavel Šuranský, člen představenstva ERGO pojišťovny zodpovědný za obchod.

„Na naše služby doma spoléháte díky své „zelené kartičce“ každý den. My Vám však chceme zaručit jistotu, že o Vás bude vždy dobře postaráno i kdekoliv v zahraničí,“ napsala VoZP ČR svým klientům v nedávném vydání svého Zpravodaje, kde informovala o novém partnerství s pojišťovnou ERGO. Tuzemská kartička zdravotního pojištění sice chrání například i v rámci Evropské unie, avšak pokud klient navštíví soukromou kliniku nebo je v dané zemi běžné platit spoluúčast či jiné poplatky léčby, pak si tyto náklady musí hradit sám.

Proto pro všechny stávající i nové pojištěnce vyvinula ERGO pojišťovna komfortní produkt VoZP cestovního pojištění zcela na míru.

Pojištění lze sjednat pro území Evropy i celého světa, volitelně lze nastavit rozsah ochrany od základního pojištění léčebných výloh až po komplexní pojištění zahrnující i pojištění zavazadel, úrazu a odpovědnosti. Skvělý je i rozsah rekreačních sportů, které jsou zahrnuty již v základní ceně, a široká možnost připojištění rizikových a extrémních sportů za příznivou cenu.

    Cestovní pojištění v kostce přináší celou řadu benefitů:

    – komplexní ochrana nejen zdraví, ale i zavazadel, odpovědnosti za škody vůči jiným osobám a odškodnění v případě úrazu

    – připojištění storna zájezdu i přerušení již započaté dovolené

    – ochrana domácích mazlíčků na cestách – veterinární péče a odpovědnost

    – osobní sjednání na pobočkách VoZP nebo 24 hodin denně on-line

    – číslo smlouvy a kontakt na asistenční služby zaslané v SMS při sjednání on-line

    – nadstandardní kvalita asistenční služby 24 hodin denně

„Na novém produktu jsme spolupracovali s ERGO pojišťovnou, která operuje na českém trhu přes 20 let a má mnoholeté zkušenosti s prodejem cestovního pojištění,“ informuje dále VoZP.

Přesvědčivé jsou i ceny nového cestovního pojištění – prodloužený víkend v Evropě pro dvě osoby vyjde na 72 Kč, týden pro celou rodinu se dvěma dětmi pak na 294 Kč. Sjednat pojištění si může klient osobně na pobočkách VoZP nebo on-line z pohodlí domova, což se hodí mimo jiné v případech, kdy potřebuje uzavřít pojištění na poslední chvíli.

Sdílet:
{{ comments.toggle_text }}

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Franchisa roku 2017 zná své vítěze

Držitelem titulu Komerční Banka – Franchisor roku se v letošním 3. ročníku stal koncept CENTURY 21 Czech Republic, ocenění Broker Consulting – Skokan roku získala rovněž franchisová síť CENTURY 21 Czech Republic. Cenu ČAF za podporu a rozvoj franchisingu, kterou uděluje Správní rada ČAF, obdržela Doc. Ing. Lenka …

Nejčtenější

Iveta Bečvářová: Znám i chovatele, který zaplatil rovnátka svému psovi

Rozhovor
Vystudovala Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně, ale protože je vyhraněnější specializace ve veterinárních oborech u nás téměř nemožná, odešla do USA, pracovala na soukromé veterinární klinice a získala stipendium na univerzitě. „Ve Státech je spousta lidí ochotných utratit neuvěřitelné peníze za zlepšení kvality života jejich kočky, psa či koně,“ říká v rozhovoru pro portál Finanční a ekonomické …
Rolovat nahoru