Koloběžka DEN 2022 – Rozjeďte to s námi i letos!

Již šestý ročník akce Koloběžka DEN se bude konat v neděli 25. září na Výstavišti Praha-Holešovice. Uplynulé ročníky měly skvělý ohlas a my věříme, že i letošní ročník nadchne nejen profesionální a rekreační závodníky, ale i rodiny s dětmi. S námi totiž může závodit každý. Bude to náš společný den, který bude hlavně o sportovním duchu a koloběžkách, ale i o spoustě zábavy.
Ilustrační foto: Nadace Jedličkova ústavu

Akce se koná v neděli od 10 do 18 hodin pod záštitou Českého svazu koloběhu a Českého olympijského výboru v rámci akce Česko sportuje. Koloběžka DEN pořádá Nadace Jedličkova ústavu a výtěžek z akce věnuje v plné výši na podporu dětí a mladých lidí s handicapem. Akci podpoří zlatí medailisté z LOH v Tokiu Jiří Prskavec a Lukáš Krpálek.

Nemáte koloběžku? Nevadí!

Na místě bude připraven Yedoo tým se svojí půjčovnou koloběžek. Koloběžky budou včetně servisu po celý den pro závodníky zdarma. Připravené máme trasy různých obtížností od těch pro nejmenší až po dospělé závodníky. Závodníci od 17 let si mohou vybrat mezi kategorií Hobby na 4 800 m a Profi na 9 800 m.

Proběhne tradiční charitativní dražba koloběžky

Zlatým hřebem akce Koloběžka DEN bude dražba speciálně upraveného modelu koloběžky Yedoo, kterou podepíší patroni akce a zlatí medailisté z LOH v Tokiu – Jiří Prskavec a Lukáš Krpálek. Výtěžek z dražby věnuje Nadace Jedličkova ústavu též v plné výši na podporu dětí a mladých lidí s handicapem.

Doprovodný program

Děti se mohou těšit na Divadélko první pomoci se záchranářem Markem ze středočeské záchranné služby nebo mohou vyzkoušet jízdu zručnosti, kterou na místě připraví Městská policie hl. m. Prahy. Součástí doprovodného programu bude také ukázka výcviku služebních psů a dravců Armády ČR. Po celou dobu akce bude k dispozici tombola.

Hlavní cena závodu

Ze společnosti AutoPalace nám věnovali hlavní cenu do závodu – „Zapůjčení osobního vozu s plnou nádrží na celý víkend“. A protože u koloběžek jde především o požitek z jízdy a ne o rychlost, tak bude cena vylosována na místě ze všech dospělých účastníků závodu, takže šanci na výhru bude mít opravdu každý závodník.

Více informací o akci: www.kolobezkaden.cz

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Ohřev vody se solárními kolektory

Pokud zvažujete, že byste si pořídili solární ohřev vody, je hned z několika důvodů výhodnější pořídit si solární kolektory. Na rozdíl od fotovoltaiky totiž získávají ze sluneční energie teplo, které využijete při …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Také risknete práci načerno?

Poradna
Na tohle rozhodnutí nadávají statisíce lidí, nespokojenost projevují malí i velcí zaměstnavatelé, a přesto nelze změny týkající se od července 2024 tzv. dohodářů jednoznačně odsoudit. Ale ani přivítat s nadšením. Měly ztížit vyhýbání se daním a odvodům i ztížit život především předčasným důchodcům, kteří v posledních letech vyměnili pracovní poměr za práci na dohodu.