Kurýři GLS již po jedenácté bezplatně přepraví dárky do dětských domovů

Balíkový přepravce GLS se již po jedenácté zapojuje do tradičního projektu Daruj hračku, v rámci kterého zcela zdarma přepraví dárky pro děti z dětských domovů a ústavů sociální péče. V minulém roce kurýři rozvezli 3 899 dětských přání v hodnotě 7,27 milionu Kč. Zájemci si mohu do 14. prosince vybírat ke splnění některé z vánočních přání v on-line aplikaci Daruj hračku.
Kurýři GLS se již tradičně zapojují do projektu Daruj hračku a zcela zdarma rozvážejí tisíce vánočních dárků. Foto: GLS

Projekt Daruj hračku letos slaví čtvrt století. Od roku 1997 jej organizují zdravotně znevýhodnění manažeři ze společnosti Tango Havlíčkův Brod, v. o. s. Od té doby splnili na 109 tisíc přání pro více než 54 tisíc dětí ze 160 zařízení napříč celou Českou republikou. Dárci mohou i letos věnovat vánoční dárky konkrétním dětem podle jejich malovaných přání. Těch se tento rok sešlo celkem 4276 a pochází od více než dvou tisíc dětí ze 71 dětských domovů.

GLS dárky rozveze zcela zdarma

Předvánoční období je pro kurýrní společnosti vůbec nejrušnějším obdobím v roce, i tak se kurýři GLS již tradičně zapojují do projektu Daruj hračku a zcela zdarma rozvážejí tisíce vánočních dárků, které odesílají dárci z celé republiky.

„Je pro nás ctí být dlouholetým partnerem tak skvělého projektu. Již několik let si dárce může přímo v databázi dětských přání zajistit jedním kliknutím bezplatnou přepravu s GLS. Všem dárcům se snažíme maximálně zjednodušit jejich šlechetné činy, proto je možné posílat dary i z naší široké sítě výdejních míst GLS ParcelShop,“ uvádí Pavel Včela, ředitel společnosti GLS Česká republika.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Finance Pale Fire Capital bude řídit Jiří Ponrt

Do Pale Fire Capital na pozici finančního ředitele skupiny nastupuje bývalý CFO Alza.cz Jiří Ponrt. Jeho hlavním úkolem bude řízení financí skupiny, podpora finančního řízení v jednotlivých firmách v portfoliu a …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB