Lidské zdroje v Plaček Group nově řídí Irena Filařová Nucová

Personálie
Novou personální ředitelkou Plaček Group je Irena Filařová Nucová s bohatou zkušeností z nadnárodních společností i ze státního sektoru. Do skupiny, pod kterou spadá řetězec chovatelských potřeb Super zoo, nastupuje s vlastní vizí strategie lidských zdrojů s ohledem na celkový obchodní plán a strategické směřování organizace. Skupina o personální změně informovala v tiskové zprávě.
Novou HR ředitelkou Plaček Group se stala Irena Filařová Nucová. Foto: Plaček Group

Irena Filařová Nucová sbírala zkušenosti například při řízení lidských zdrojů ve Fortuna Entertainment Group, kde se věnovala E2E HR procesům a budování zázemí pro zaměstnance v Praze, Splitu a Indii. Jako HR manažerka působila také v Moneta Money Bank.

V oboru se zaměřuje na moderní a štíhlé end-to-end HR procesy, M&A projekty, akvizice talentů, řízení lidí a bezpapírové HR. V Plaček Group zúročí jak své odborné schopnosti, tak i zkušenosti s vedením týmů. Nová HR ředitelka bude mimo jiné odpovědná za implementaci strategií získávání talentů, které pomohou naplnit budoucí potřeby náboru zaměstnanců.

„Výzvou v Plaček Group pro mě určitě bude nastavení efektivních procesů, které je při aktuálním vysokém tempu otevírání prodejen v rámci skupiny klíčové. Například v České republice máme již přes 180 prodejen Super zoo a v rámci holdingu se chceme do roka dostat na číslo 400,“ informovala Filařová Nucová.

PSALI JSME:
Z Vafo Praha po osmi letech odchází marketingový ředitel Martin Šámal

Zavřít reklamu ×
  1. Příspěvek byl redakcí odstraněn kvůli odpovědnosti provozovatele internetového portálu za obsah diskuse.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Posílají vás rozměnit bankovku? Porušují zákon

Poradna
Jéé, já nemám zpátky. To si musíte rozměnit! Tak tuhle větu jsme u pokladen slyšeli u mnohokrát a patrně nám pokaždé zrychlila puls. Ani zdaleka to není jen ozvěna dávných časů, kdy pracovníci služeb měli na paměti především pravidlo, že jsme si všichni rovni. Autor této poradny udělal podobnou zkušenost v posledním měsíci hned třikrát a – nestačil se divit.