Lidské zdroje v Plaček Group nově řídí Irena Filařová Nucová

Personálie
Novou personální ředitelkou Plaček Group je Irena Filařová Nucová s bohatou zkušeností z nadnárodních společností i ze státního sektoru. Do skupiny, pod kterou spadá řetězec chovatelských potřeb Super zoo, nastupuje s vlastní vizí strategie lidských zdrojů s ohledem na celkový obchodní plán a strategické směřování organizace. Skupina o personální změně informovala v tiskové zprávě.
Novou HR ředitelkou Plaček Group se stala Irena Filařová Nucová. Foto: Plaček Group

Irena Filařová Nucová sbírala zkušenosti například při řízení lidských zdrojů ve Fortuna Entertainment Group, kde se věnovala E2E HR procesům a budování zázemí pro zaměstnance v Praze, Splitu a Indii. Jako HR manažerka působila také v Moneta Money Bank.

V oboru se zaměřuje na moderní a štíhlé end-to-end HR procesy, M&A projekty, akvizice talentů, řízení lidí a bezpapírové HR. V Plaček Group zúročí jak své odborné schopnosti, tak i zkušenosti s vedením týmů. Nová HR ředitelka bude mimo jiné odpovědná za implementaci strategií získávání talentů, které pomohou naplnit budoucí potřeby náboru zaměstnanců.

„Výzvou v Plaček Group pro mě určitě bude nastavení efektivních procesů, které je při aktuálním vysokém tempu otevírání prodejen v rámci skupiny klíčové. Například v České republice máme již přes 180 prodejen Super zoo a v rámci holdingu se chceme do roka dostat na číslo 400,“ informovala Filařová Nucová.

PSALI JSME:
Z Vafo Praha po osmi letech odchází marketingový ředitel Martin Šámal

Zavřít reklamu ×
  1. Příspěvek byl redakcí odstraněn kvůli odpovědnosti provozovatele internetového portálu za obsah diskuse.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB