Lidské zdroje v Plaček Group nově řídí Irena Filařová Nucová

Novou personální ředitelkou Plaček Group je Irena Filařová Nucová s bohatou zkušeností z nadnárodních společností i ze státního sektoru. Do skupiny, pod kterou spadá řetězec chovatelských potřeb Super zoo, nastupuje s vlastní vizí strategie lidských zdrojů s ohledem na celkový obchodní plán a strategické směřování organizace. Skupina o personální změně informovala v tiskové zprávě.
Novou HR ředitelkou Plaček Group se stala Irena Filařová Nucová. Foto: Plaček Group

Irena Filařová Nucová sbírala zkušenosti například při řízení lidských zdrojů ve Fortuna Entertainment Group, kde se věnovala E2E HR procesům a budování zázemí pro zaměstnance v Praze, Splitu a Indii. Jako HR manažerka působila také v Moneta Money Bank.

V oboru se zaměřuje na moderní a štíhlé end-to-end HR procesy, M&A projekty, akvizice talentů, řízení lidí a bezpapírové HR. V Plaček Group zúročí jak své odborné schopnosti, tak i zkušenosti s vedením týmů. Nová HR ředitelka bude mimo jiné odpovědná za implementaci strategií získávání talentů, které pomohou naplnit budoucí potřeby náboru zaměstnanců.

„Výzvou v Plaček Group pro mě určitě bude nastavení efektivních procesů, které je při aktuálním vysokém tempu otevírání prodejen v rámci skupiny klíčové. Například v České republice máme již přes 180 prodejen Super zoo a v rámci holdingu se chceme do roka dostat na číslo 400,“ informovala Filařová Nucová.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 1
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
  1. Lu Lubajs

    Příspěvek byl redakcí odstraněn kvůli odpovědnosti provozovatele internetového portálu za obsah diskuse.

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB