Liftago za loňský rok hlásí obrat 400 milionů

České Liftago, které se z taxi platformy vyvinulo v platformu pro sdílenou logistiku v oblasti přepravy lidí i zboží, v roce 2019 uskutečnilo o 40 % více jízd než v předchozím roce. Do databáze společnosti se během minulého roku registrovalo přes 200 tisíc nových zákazníků a obrat dosáhl téměř 400 milionů korun. Firma o tom informovala v tiskové zprávě.
Liftago za loňský rok hlásí obrat 400 milionů. Ilustrační foto: Liftago

Společnost se snaží zaměřovat na maximální využití kapacity stávajících komerčních řidičů, a to nejen pro přepravu běžných pasažérů, ale také pro rozvoz a distribuci balíků. „S růstem naší platformy pro sdílenou logistiku jsme schopni velice rychle a efektivně přepravit tisíce balíků a zásilek,“ informoval ředitel Liftaga Ondřej Krátký.

Liftago vloni představilo řešení pro e-commerce a další obchodníky, kterým umožňuje rozvážet zboží ze skladu nebo obchodu přímo k zákazníkovi. Již dnes Liftago komunikuje s více než 60 % e-commerce trhu a spolupracuje s významnými hráči. Posun v číslech zaznamenala loni firma také v rámci přepravy firemní klientely. Její přepravu aktuálně využívá více než 1 500 firem.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB