Luboš Kratochvíl vede finanční oddělení společnosti Provident Financial

Luboš Kratochvíl působí ve společnosti Provident Financial od roku 2017. Do role Head of Finance přechází z pozice senior finančního manažera. V čele finančního oddělení nahrazuje dosavadní ředitelku Irenu Zelenou.
Luboš Kratochvíl. Foto: Provident Financial

Nový šéf finančního oddělení má dlouholeté zkušenosti z finančního managementu, které si do Providentu přinesl ze společností Ernst & Young, kde působil osm let v oddělení auditu a oddělení prodeje a koupě společností a UPC, kde šest let zastával roli Director of Finance.

„Hlavní prioritou pro mě bude maximální podpora stabilizace naší společnosti, abychom v následujících letech mohli růst. V neposlední řadě se budu soustředit na udržení vysoké profesionality finančního oddělení a speciálně pak na podporu řízení výkonnosti obchodního týmu a společnosti jako celku,“ komentoval svůj vstup do nové role Luboš Kratochvíl.

Dodal, že kromě zkušenosti s různými oblastmi finančního řízení a reportingu, za svou silnou stránku považuje také schopnost přizpůsobovat se a reagovat na neustále měnící se externí prostředí.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

RBP má nového ředitele pro zdravotnictví

Od 1. srpna 2022 se novým ředitelem pro zdravotnictví stal Ing. Pavel Rydrych, který před nástupem do zdravotní pojišťovny RBP pracoval od roku 2017 jako vedoucí odboru zdravotnictví Krajského úřadu …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB