Lucie Urválková si v žebříčku Nejvlivnějších žen Česka meziročně polepšila

Místopředsedkyně představenstva a finanční ředitelka skupiny Uniqa v ČR a SR Lucie Urválková byla znovu zařazena do pravidelného každoročního přehledu nejvlivnějších žen Česka. Ten vzniká už od roku 2012 v redakci měsíčníku Forbes. A opět se posunula na vyšší příčku.
Lucie Urválková okomentovala své ocenění: „Letošní vylepšená pozice v silné sestavě žen je tím správným impulsem pro další práci.“ Foto: Uniqa

Forbes přinesl čerstvý žebříček dam, za nimiž jsou velké počiny nebo je s nimi spojen neobvyklý vliv v České republice. Jména, která by naše veřejnost měla znát. Jsou mezi nimi členky vlády, významné manažerky, sportovkyně, právničky nebo vědkyně i filantropky. Letošní výběr čítá už 200 jmen.

Lucie Urválková, řídící finance skupiny Uniqa v ČR a SR, se ocitla v prestižním seznamu posedmé za sebou. Meziročně své umístění vylepšila, když se v letošním ročníku ocitla na 35. místě (loni byla 41.). Loni Urválková zvítězila v soutěži Manažerka roku, kterou už tři desetiletí pořádá Česká manažerská asociace.

Urválková pokračuje v mentoringu a seminářích pro juniorní manažerky, například v rámci působení na platformách Všem ženám, Equal Pay Day nebo #FinŽeny a dalších. Je aktivní i na půdě České asociace pojišťoven nebo v Klubu finančních ředitelů.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 1
Sdílet článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  1. PK Pavel Koras

    Jsem zděšen. Zeptal se sakra někdo lidí, kdo s touto manažerkou pracoval, co si o jejím stylu řízení myslí?

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB