Manažerský tým Hell Energy posilují Denisa Schneider a Petr Boček

Personálie
Hell Energy Česká republika, lokální představitel předního evropského producenta energetických nápojů, informoval, že rozšiřuje svůj manažerský tým o Denisu Schneider a Petra Bočka. Oba budou pod přímým vedením country managera Jaroslava Duška.
Denisa Schneider bude odpovídat za rozvoj zákaznického portfolia a optimalizaci prodejních procesů. Foto: Hell Energy

Denisa Schneider, která má za sebou více jak desetiletou praxi v oblasti rychloobrátkového zboží, obsadila nově zřízenou pozici business development manager, kde bude odpovídat za rozvoj zákaznického portfolia a optimalizaci prodejních procesů.

Schneider přichází z českého zastoupení Red Bull, kde několik let působila na pozici manažera prodeje. Tutéž pozici předtím vykonávala i ve společnosti Unilever.

Petr Boček v Hell Energy přebírá péči o zákazníky na česko-slovenském trhu. Foto: Hell Energy

Na pozici key account managera současně nastoupil Petr Boček, profesionální manažer s více než 25letou kariérou v oboru. V minulosti pracoval jako key account manager pro společnosti Sazka, Crocodille nebo Boneco. V Hell Energy přebírá péči o zákazníky na česko-slovenském trhu.

Společnost Hell Energy byla založena v Maďarsku v roce 2006 a v současné době jednou z nejrychleji se rozvíjejících FMCG značek, která je dostupná na více než 50 trzích světa. Firma je rovněž vlastníkem ultramoderní plnírny a továrny na hliníkové nápojové plechovky, což jí dává bezkonkurenční celosvětovou strategickou pozici.

PSALI JSME:
Red Bull v ruce biatlonistky Davidové: Skrytá reklama ve vysílání České televize?

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Český systém přijímaček tlačil žáky na střední školy, kam nechtěli

Analýza
Dosavadní systém přijímacích zkoušek na střední školy donutil žáky a jejich rodiče k tomu, aby si vybírali takové zařízení, kam se s jistotou dostanou – ovšem bez ohledu na zájem dítěte. Ukázalo to rozsáhlé šetření Národního institutu SYRI a Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a Středočeském kraji, jehož výsledky má redakce FAEI.cz k dispozici.