Marcin Zuchowski je novým generálním ředitelem Provident Financial v Česku

Personálie
Pozice generálního ředitele Providentu v České republice se od začátku března ujal Marcin Zuchowski. Ten v International Personal Finance (IPF), mateřské společnosti českého Providentu, působí již 12 let. Firma o tom informovala redakci portálu Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz).
Novým generálním ředitelem Provident Financial v Česku se na začátku března stal Marcin Zuchowski. Foto: Provident Financial

V posledních letech Zuchowski coby European Home Credit Director odpovídal za řízení úvěrových rizik v rámci čtyř trhů včetně českého. Na pozici generálního ředitele českého Providentu nyní vystřídá Viktora Boczána, který nově povede maďarskou pobočku Providentu.

Marcin Zuchowski (48 let) je skupině IPF věrný již dvanáct let.  Devět let působil na pozici ředitele řízení úvěrových rizik a člena představenstva v Polsku a poslední tři roky zastával post ředitele řízení úvěrových rizik home creditu pro evropský region s odpovědností za Česko, Maďarsko, Polsko a Rumunsko.

Zuchowski vystudoval aplikovanou matematiku na Warsaw University of Technology. Je ženatý a má dva syny. Ve volném čase se věnuje především sportu, jako je například badminton, tenis nebo cyklistika. Rád čte knihy, od sci-fi až po populárně naučné z oblasti kvantové fyziky i filozofie.

PSALI JSME:
Jiří Hauptmann a Jana Austová Pikardová nově odpovídají za vnější vztahy Provident Financial

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Milan Duda povede marketing Bonami

Po více než šesti letech v CZC přechází Milan Duda do Bonami, aby zde převzal roli marketingového ředitele. Jak společnost sdělila redakci Finančních a ekonomických informací (FAEI.cz), k jeho klíčovým kompetencím …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Rakovina plic zabije 85 procent pacientů, jejich šance se ale zvyšuje

Analýza
Každý rok onemocní v Česku rakovinou plic okolo šesti tisíc lidí, přičemž 85 procent z nich dříve nebo později této chorobě podlehne. I tak se díky rozvoji moderní medicíny vyhlídky pacientů na přežití nebo prodloužení kvalitního života neustále zlepšují. Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz) byly u toho, když specialisté některé moderní trendy představovali.