Marcin Zuchowski je novým generálním ředitelem Provident Financial v Česku

Pozice generálního ředitele Providentu v České republice se od začátku března ujal Marcin Zuchowski. Ten v International Personal Finance (IPF), mateřské společnosti českého Providentu, působí již 12 let. Firma o tom informovala redakci portálu Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz).
Novým generálním ředitelem Provident Financial v Česku se na začátku března stal Marcin Zuchowski. Foto: Provident Financial

V posledních letech Zuchowski coby European Home Credit Director odpovídal za řízení úvěrových rizik v rámci čtyř trhů včetně českého. Na pozici generálního ředitele českého Providentu nyní vystřídá Viktora Boczána, který nově povede maďarskou pobočku Providentu.

Marcin Zuchowski (48 let) je skupině IPF věrný již dvanáct let.  Devět let působil na pozici ředitele řízení úvěrových rizik a člena představenstva v Polsku a poslední tři roky zastával post ředitele řízení úvěrových rizik home creditu pro evropský region s odpovědností za Česko, Maďarsko, Polsko a Rumunsko.

Zuchowski vystudoval aplikovanou matematiku na Warsaw University of Technology. Je ženatý a má dva syny. Ve volném čase se věnuje především sportu, jako je například badminton, tenis nebo cyklistika. Rád čte knihy, od sci-fi až po populárně naučné z oblasti kvantové fyziky i filozofie.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB