Markus Ising posiluje vedení Drees & Sommer v České republice

Česká pobočka přední poradenské společnosti v oblasti realit, průmyslu, energetiky a infrastruktury Drees & Sommer informovala redakci Finančních a ekonomických informací (faei.cz), že rozšiřuje své vedení o dalšího člena.
Markus Ising do Drees & Sommer Česká republika nastoupil v roce 2021 ve funkci country managera. Nyní povýšil na pozici managing direktora. Foto: Drees & Sommer Česká republika

Markus Ising byl povýšen do pozice managing directora se zaměřením na klienty z DACH regionu (Německo, Rakousko, Švýcarsko – pozn. red.). Připojuje se tak ke Zdeňkovi Kovářovi (CEO pro Českou republiku), který řídí současné obchodní aktivity a expanzi společnosti na českém trhu.

Ising (54) do Drees & Sommer Česká republika nastoupil v roce 2021 ve funkci country managera. Vedl klíčové projekty zejména v automobilovém a výrobním průmyslu, které vyžadovaly koordinaci napříč trhy mezi Českou republikou, Německem a Rakouskem.

Významně se rovněž podílel na rozvoji hlavních služeb Drees & Sommer na tuzemském trhu, mezi které patří projektový management, technická due diligence, řízení nákladů, kontrola kvality, poradenství v oblasti udržitelnosti, LEAN management, BIM management a projektování.

Na jaře tohoto roku byl jmenován do pozice managing directora s hlavní odpovědností za klienty a nové akvizice z Německa, Rakouska a Švýcarska. Jeho další zaměření je ESG poradenství, soustřeďuje se také na projekty energetické optimalizace.

Dříve Ising vedl oddělení Real Estate & Engineering, včetně facility, asset a energetického managementu, ve společnosti Makro/Metro Cash & Carry v České republice a na Slovensku. U této společnosti působil i mezinárodně, měl zodpovědnost za výstavbu a přestavbu prodejních objektů v Polsku, Srbsku, Ukrajině a Maroku.

V minulosti také zajišťoval akvizice, nabídky, řízení tendrů, realizaci staveb a technické poradenství pro investory ve firmě Güttler Bauunternehmung. Vystudoval stavební inženýrství na německé univerzitě RUB (Ruhr-Universität Bochum).

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB