Martin Buranský novým partnerem poradenské skupiny Moore Czech Republic

Personálie
Poradenská skupina Moore Czech Republic posiluje od začátku února své vedení. Martin Buranský (54) se připojuje k týmu partnerů a nastupuje do dceřiné společnosti Moore Advisory CZ, kde bude odpovědný za oblast manažerského poradenství. Skupina o tom informovala v tiskové zprávě.
Martin Buranský, nová posila poradenské skupiny Moore Czech Republic, je expertem na finanční řízení a má mnohaleté zkušenosti z vedoucích pozic. Foto: Moore Czech Republic

V nové roli Martin Buranský povede tým zkušených konzultantů, kteří se specializují zejména na strategické řízení, optimalizaci procesů, nastavení systémů řízení a organizace či na snižování nákladů. Martin se bude též podílet na strategickém rozvoji manažerského poradenství a na jeho propojení s dalšími oblastmi působení skupiny Moore Czech Republic.

„Nová role mi umožní zúročit zkušenosti z management consultingu, finančního řízení a práce s investory, a přinést tak týmu Moore nové impulzy pro další růst. Věřím, že společně posuneme manažerské poradenství nejen do nových sektorů, jako jsou energetika a bankovnictví, ale oslovíme i novou skupinu zákazníků,“ přiblížil svou novou roli.

Martin Buranský je expertem na finanční řízení, má mnohaleté zkušenosti z vedoucích pozic ve společnostech ČSOB, CITIC a Deloitte, kde do loňského roku působil na pozici Chief Financial Officer pro auditní část skupiny. Buranský se angažuje také v neziskovém sektoru, působí v Asociaci rodinných firem, na Prvním obnoveném reálném gymnáziu (PORG) je členem správní rady.

PSALI JSME:
Vladimír Chylík je novým partnerem PKF Apogeo, vede oddělení daní

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB