Martin Diviš znovuzvolen prezidentem ČAP

Shromáždění členů České asociace pojišťoven (ČAP) zvolilo nové vedení asociace na další dva roky. V předsednictví bude jako prezident pokračovat Martin Diviš, generální ředitel a předseda představenstva pojišťovny Kooperativa. Viceprezidenty byli znovuzvoleni Roman Juráš a Dušan Quis. ČAP o volbě informovala portál Finanční a ekonomické informace (faei.cz) prostřednictvím tiskové zprávy.
„Vážím si podpory ostatních pojišťoven a kolegů v prezidiu,“ říká znovuzvolený prezident České asociace pojišťoven Martin Diviš. Foto: ČAP
„Vážím si podpory ostatních pojišťoven a kolegů v prezidiu,“ říká znovuzvolený prezident České asociace pojišťoven Martin Diviš. Foto: ČAP

Trojlístek ve složení Martin Diviš, Roman Juraš (Generali Česká pojišťovna) a Dušan Quis (Allianz pojišťovna) v prezidiu ČAP doplní ještě Rastislav Havran (Uniqa pojišťovna), Jiří Střelický (ČSOB Pojišťovna), Yoram Schwarz (NN), Pavel Wiesner (Česká podnikatelská pojišťovna), Dominik Štros (Colonnade Insurance) a Libor Dvořák (ERV Evropská pojišťovna).

„Asociace funguje nejen jako místo skutečné podpory pojišťoven, ale především se nám daří přicházet s novými podstatnými tématy jak pro naše klienty, tak pro stát. Asociace je vidět nejen mezi námi na pojistném trhu, ale její působení při informování veřejnosti,“ komentuje Martin Diviš.

Diviš v Kooperativě pracuje od roku 1995. Od roku 2008 je také předsedou představenstva a generálním ředitelem. Jeho největším koníčkem je létání. V minulosti si udělal licenci na airbus a jako pilot u ČSA léta do Kodaně, Bruselu či Amsterodamu.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek