Martin Mráček novým členem představenstva Patria Finance

S účinností od 1. ledna 2022 se stal Martin Mráček novým členem představenstva Patria Finance. Ve své nové roli je zodpovědný za řízení obchodu, Institucionální obchodování a investiční výzkum.
Martin Mráček se stal novým členem představenstva společnosti Patria Finance. Foto: ČSOB

„Mám velkou radost z personálních novinek, které jsme v Patria Finance oznámili. Na klíčových pozicích naší společnosti vítám významné experty, kteří mají velice ambiciózní cíle, kterými podpoří naší společnou strategii i jedinečnou pozici Patria Finance na českém trhu,“ říká k personálním novinkám Tomáš Jaroš, předseda představenstva Patria Finance.

Za oblasti řízení obchodu, Institucionální obchodování a investiční výzkum ve společnosti Patria Finance je nově v pozici člena představenstva zodpovědný Martin Mráček. Zastřeší tak veškeré obchodní aktivity pro české a slovenské klienty. V náročném výběrovém řízení přesvědčil nejen díky jasné vizi rozvoje svěřené oblasti, ale i bohatými zkušenostmi z oblasti Finančních trhů a manažerskými dovednostmi.

„Jsem hrdý na to, že mohu být součástí silné finanční skupiny Patria Finance, která přináší řešení pro všechny, kteří se chtějí spojit se světem investování. Zároveň se těším na nové výzvy, které jsou spojeny s mou novou pozicí. I v letošním roce budeme pokračovat v technologických novinkách. Chceme vytvořit nové obchodní aplikace i aplikace, které se budou zaměřovat na vzdělávání. Pokračovat budeme v oblastech robotického investování, kde jsme pionýry díky aplikaci indigo,“ sděluje k nové pozici Martin Mráček.

Před nástupem do nové pozice byl manažerem útvaru Obchodování pro firemní klienty v ČSOB. V této pozici působil od roku 2014 a byl zde zodpovědný za řízení obchodních aktivit, vztahovou a digitální strategii a digitální prodej. Mezi lety 2012 a 2014 se v ČSOB zaměřoval na prodej na finančních trzích a rozvoj podnikání a akvizice nových klientů.

V letech 2011 až 2012 působil jako soukromý investor na kapitálových trzích. Mezi lety 2007 a 2011 byl zodpovědný za finanční trhy, institucionální a korporátní prodej v Deutsche Bank. Před svým prvním nástupem do ČSOB na pozici Corporate Sales Dealer v roce 2004 působil od roku 1999 ve společnosti Citibank.

Martin vystudoval obor Ekonomika podniku a Management na CMI – ESMA pod patronací Escuela Superior de Marketing y Administracion Barcelona.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Vyplatí se kreditní karta a jaké jsou její výhody?

Peníze potřebuje k životu asi každý, o tom není žádných pochyb. Navíc v době, kdy dochází k neustálému zdražování produktů a služeb. Pokud nevystačíte se svým příjmem, popřípadě vás jednou za čas překvapí nečekané …

2. ročník Studuj gastro zná své vítěze!

Na podzim roku 2021 vyhlásila Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) ve spolupráci s Českým gastronomickým institutem již 2. ročník programu Studuj gastro. Je určen středním gastronomickým …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB