Martin Opatrný mluvčím dostavby pražského okruhu

Personálie
Martin Opatrný, odborník na strategickou a krizovou komunikaci, se stal mluvčím projektu dostavby pražského okruhu. Dostavba dálnice D0 patří k prioritám ministerstva dopravy v celorepublikovém měřítku a podle resortu je vedle samotných stavebních prací je velmi důležitá také komunikace s dotčenými městskými částmi, obcemi a veřejností. 
Martin Opatrný se stal mluvčím dostavby pražského okruhu. Foto: Archív M. Opatrného

Ředitelství silnic a dálnic ČR, které má stavbu na starosti, proto nyní zahajuje intenzivnější komunikaci. Mluvčím projektu se stal Martin Opatrný. Za více než dvacet let nasbíral zkušenosti ze státní správy, soukromé sféry i mezinárodního prostředí.

Působil mimo jiné v Poslanecké sněmovně PČR, na Ministerstvu pro místní rozvoj, v mezinárodní poradenské síti Interel, spolupracoval například se Správou úložišť radioaktivních odpadů. V minulosti vystupoval jako mediátor v otázkách Štěrboholské radiály, nebo komunikoval zavedení elektronické dálniční známky.

Opatrný absolvoval doktorandské studium na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze v oboru kulturologie, kde se specializoval na masovou komunikaci a psychologii. Dříve se věnoval studiu managementu a marketingu.

PSALI JSME:
RETRO: Vytoužená dálnice D1 před 40 lety

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Český systém přijímaček tlačil žáky na střední školy, kam nechtěli

Analýza
Dosavadní systém přijímacích zkoušek na střední školy donutil žáky a jejich rodiče k tomu, aby si vybírali takové zařízení, kam se s jistotou dostanou – ovšem bez ohledu na zájem dítěte. Ukázalo to rozsáhlé šetření Národního institutu SYRI a Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a Středočeském kraji, jehož výsledky má redakce FAEI.cz k dispozici.