Martina Blahová nově ve vedení CK Travel Family

Vrcholové vedení cestovní kanceláře Travel Family posílila Martina Blahová, dlouholetá generální ředitelka Holdingu Student Agency a RegioJet a zkušená manažerka v oblasti cestovního ruchu a dopravy. Redakci Finančních a ekonomických informací o tom informovala cestovní kancelář.
Vrcholové vedení cestovní kanceláře Travel Family posílila Martina Blahová, zkušená manažerka v oblasti cestovního ruchu a dopravy. Foto: Travel Family

Blahová nově zastává pozici generální ředitelky Travel Family od 1. června. Cestovní kancelář bude řídit společně s výkonnou ředitelkou Blankou Hrubou. Cílem posílení top managementu je další strategický růst a rozvoj aktivit Travel Family. Ta zastřešuje tradiční významné značky dovolenkového cestování, jako jsou Vítkovice Tours, Viamare, VTT nebo Kovotour plus.

Martina Blahová stála v minulosti u rozjezdu řady klíčových aktivit Holdingu Student Agency a RegioJet. Například v roce 2011 měla na starost start provozu vlaků RegioJet – největšího soukromého provozovatele vlakových spojů ve střední Evropě.

Dále řídila letenkový byznys Student Agency nebo rozjezd projektu Dovolena.cz. V roce 2020 byla také u startu nového hotelového řetězce RegioJet Hotels. Všechny tyto aktivity znamenaly průlom na trhu a vedle pozitivních obchodních výsledků přinesly také revoluční změny ve službách pro zákazníky.

Před Holdingem Student Agency a RegioJet pracovala Martina Blahová na manažerských pozicích také v nadnárodních cestovních kancelářích. Opakovaně se umístila v žebříčku nejvýznamnějších manažerek Česka.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB