Matěj Vichr se stal novým generálním ředitelem společnosti Mycroft Mind

Personálie
Novým členem představenstva a generálním ředitelem brněnské technologické společnosti Mycroft Mind byl jmenován Matěj Vichr, který ve firmě v posledních třech letech zastával pozici ředitele realizace projektů a projektového manažera pro klíčové zakázky v oblasti modernizace české energetiky. Firma o tom informovala redakci portálu Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz).
Novým členem představenstva a generálním ředitelem brněnské technologické společnosti Mycroft Mind se stal Matěj Vichr. Foto: Mycroft Mind

Matěj Vichr bude navazovat na své aktivity při řízení vývoje v oblasti sběru, ukládání a zpracování měřených dat z energetických sítí. Jeho cílem bude nejen další rozšiřování těchto projektů, ale také tvorba softwaru vnořeného do čipů určených pro chytré elektroměry. Ty jsou krokem k optimalizaci výroby a spotřeby elektrické energie v decentralizované energetice.

Vichr je absolventem Vysokého učení technického v Brně, oboru Řízení a ekonomika podniku. V minulosti byl aktivní v oblastech řízení projektů, optimalizace a digitalizace procesů, kromě jiného ve společnosti Honeywell.

Vedení společnosti posílí také Tomáš Bort, který přebírá řízení realizace projektů, k čemuž ho předurčuje více než dvacetiletá kariéra na vedoucích pozicích v IT oborech. Zároveň s těmito personálními změnami navýšila skupina TTC, majoritní vlastník Mycroft Mind, svůj majetkový podíl na 80 procent.

PSALI JSME:
Aleš Korbel je novým obchodním ředitelem divize Home and Distribution ve Schneider Electric

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Radim Klabal posiluje tým ComSource

Česká společnost ComSource, která se zaměřuje na kyberbezpečnost, síťovou infrastrukturu a datovou analytiku, rozšířila svůj tým. Novým Delivery Directorem se stal Radim Klabal. O změnách firma informovala portál …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB