Michaela Sklenářová novou PR manažerkou a tiskovou mluvčí českého zastoupení Škoda Auto

Personálie
Michaela Sklenářová, která má magisterský titul v oboru Mediální studia z Metropolitní univerzity Praha, působila od roku 2018 v agenturním prostředí na pozici project executive pro projekty Komunikace produktu Škoda Auto.
Novou PR manažerkou a tiskovou mluvčí Škoda Auto Česká republika se stala Michaela Sklenářová. Foto: Škoda Auto

Od loňského roku zastávala pozici produktové tiskové mluvčí Škoda Auto, přičemž měla na starosti celosvětovou komunikaci modelů Fabia, Kamiq a Scala. Ve své nové funkci bude odpovědná za komunikaci značky Škoda na českém trhu. Společnost o tom informovala v tiskové zprávě.

Pavel Jína, který vystudoval žurnalistiku na Univerzitě Karlově v Praze, působí ve Škoda Auto od roku 2017. V mladoboleslavské automobilce začínal v oddělení Komunikace produktu, kde zodpovídal jako tiskový mluvčí za celosvětovou komunikaci vybraných modelů. Od listopadu 2019 působil jako mluvčí českého zastoupení.

Za rok 2022 získal ocenění Nejlepší mluvčí soukromého sektoru. Nově bude mít na starosti celosvětovou komunikaci prodejních a finančních výsledků, aktivit na mezinárodních trzích včetně Indie či asijských trhů a také globálních sponzoringových aktivit. Nadále je komunikačně odpovědný i za téma gigafactory.

PSALI JSME:
Do dozorčí rady společnosti Škoda Auto byli jmenováni dva noví členové

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Lucie Urválková Manažerkou roku 2022

Významného osobního úspěchu dosáhla minulý týden Lucie Urválková, místopředsedkyně představenstva a CFO finanční skupiny Uniqa v ČR a SR. V tradiční soutěži Manažer / manažerka roku se jí podařilo vystoupat za rok …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB