M&M Reality Holding: Jen obrat nestačí

Být dnes jen realitní kanceláří nestačí. M&M Reality Holding, který ročně zobchoduje nemovitosti za více než 30 miliard Kč (což jsou průměrně tři tisíce prodaných nemovitostí měsíčně), hlásí obrat ve výši 2,38 miliardy korun. Tedy 50procentní nárůst oproti roku 2017.
Realitní společnosti M&M Reality meziročně stoupl obrat o 8,5 procenta. Ilustrační foto: Pixabay

Největší části holdingu, realitní společnosti M&M Reality, ale meziročně stoupl obrat jen o 8,5 procenta. To znamená, že obrat holdingu zvyšovaly jiné, než realitní aktivity.

V hypocentru sídlí armáda 500 hypotečních specialistů, kteří každý měsíc uzavřou okolo 800 až 1000 hypoték. Hypotéční specialisty střídají M&M pojišťováci, kteří loni zajistili klienty 14 tisíci novými smlouvami. Pokud tedy klientovi ještě něco na kontu zbývá, může si dokonce i vydělat. M&M investiční poradci stvrdí celoživotní pouto dluhopisy, jejichž emitentem je M&M Reality invest s fixním ročním zhodnocením ve výši pěti procent.

Loňskou novinkou je boj s obskurními prodejci energií. M&M Energo zařídí i teplo a světlo domácností. V rámci pilotního provozu sjednala přes 4500 smluv. Pro letošní rok firma odhaduje, že na dodávky energie uzavře více než 20 tisíc smluv.

PSALI JSME:
Ceny českých nemovitostí? Francii doženeme už za deset let, Německo až za čtvrt století, tvrdí studie

×

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Firmy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Kdo je viník a kdo oběť? Poválečný odsun pohledem přímých účastníků

Rozhovor
Masové vysídlení původního německého obyvatelstva z Československa v letech 1945 až 1948 zůstává nadále jedním z citlivých bodů česko-německých vztahů a také českého výkladu vlastní historie. Právě o této etapě moderních dějin pojednává nový unikátní dvoudílný dokument Odsun-Vertreibung, který vznikl v česko-německé spolupráci.
Rolovat nahoru