M&M Reality Holding: Jen obrat nestačí

Být dnes jen realitní kanceláří nestačí. M&M Reality Holding, který ročně zobchoduje nemovitosti za více než 30 miliard Kč (což jsou průměrně tři tisíce prodaných nemovitostí měsíčně), hlásí obrat ve výši 2,38 miliardy korun. Tedy 50procentní nárůst oproti roku 2017.
Realitní společnosti M&M Reality meziročně stoupl obrat o 8,5 procenta. Ilustrační foto: Pixabay

Největší části holdingu, realitní společnosti M&M Reality, ale meziročně stoupl obrat jen o 8,5 procenta. To znamená, že obrat holdingu zvyšovaly jiné, než realitní aktivity.

V hypocentru sídlí armáda 500 hypotečních specialistů, kteří každý měsíc uzavřou okolo 800 až 1000 hypoték. Hypotéční specialisty střídají M&M pojišťováci, kteří loni zajistili klienty 14 tisíci novými smlouvami. Pokud tedy klientovi ještě něco na kontu zbývá, může si dokonce i vydělat. M&M investiční poradci stvrdí celoživotní pouto dluhopisy, jejichž emitentem je M&M Reality invest s fixním ročním zhodnocením ve výši pěti procent.

Loňskou novinkou je boj s obskurními prodejci energií. M&M Energo zařídí i teplo a světlo domácností. V rámci pilotního provozu sjednala přes 4500 smluv. Pro letošní rok firma odhaduje, že na dodávky energie uzavře více než 20 tisíc smluv.

PSALI JSME:
Ceny českých nemovitostí? Francii doženeme už za deset let, Německo až za čtvrt století, tvrdí studie

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Firmy

Kingston Technology si drží pozici jedničky na trhu

Společnost Kingston Technology Europe Co LLP figuruje v nejnovějším žebříčku sestaveném DRAMeXchange, divizí analytické společnosti TrendForce, jako největší dodavatel paměťových modulů DRAM na světě.

Pila Javořice zahájila investici za 400 milionů korun

Pila Javořice, třetí největší zpracovatel dřeva v ČR, zahájila největší modernizaci pořezové technologie za dobu své existence. V minulých dnech odstavila pásové technologie na pilnici, které nyní demontuje, aby je …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Devět z deseti rodičů dává dětem kapesné. Nejčastěji kolem pěti stovek měsíčně

Průzkum
Typické české dítě jako kapesné od svých rodičů dostává kolem 500 Kč měsíčně, rodiče mu je vyplácí pravidelně každý měsíc a nejčastěji v hotovosti. Vyplývá to z marketingového výzkumu, který si na téma rodinné finance u výzkumné agentury Kantar zadala Equa bank. Oceňujeme, že banka šetření neprezentuje jako „reprezentativní průzkum“, což při pěti stech respondentů činí řada jiných firem.

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru