MyCom Solutions: Novou kapacitu pro své zálohy můžete získat během 15 minut

Pro všechny firmy, které používají Veeam BackUp and Replication přichází česká společnost MyCom Solutions se zajímavým automatizovaným řešením objednávaní nové kapacity pro zálohování. Díky tomu odpadává nutnost telefonování a osobních schůzek se zástupci datových providerů. Vše se řeší prostřednictvím webového formuláře a potřebná kapacita je k dispozici během 10 – 15 minut.

Zaměstnanci IT jsou známí svojí malou ochotou komunikovat s ostatními lidmi. Nejraději vše vyřeší prostřednictvím e-mailu, nebo ještě lépe prostřednictvím nějaké aplikace či objednávkového formuláře. Ovšem v případě potřeby rozšířit datovou kapacitu pro externí zálohování to dosud není možné. Běžný postup zahrnuje telefonické či mailové dojednání schůzky s obchodním zástupcem providera, jednání s ním a teprve potom, s nějakým odstupem, je potřebná kapacita k dispozici. To ovšem kombinuje dva faktory, které nemají „ajťáci“ rádi: Osobní jednání a čekání.

Řešení společnosti MyCom Solutions však oba problémy odstraňuje. Požadavky na kapacitu stačí zadat do webového formuláře, zaplatit prostřednictvím firemní platební karty, což zabere jen zmíněných pár minut. Potřebná kapacita je pak obratem k dispozici. Není třeba s nikým se domlouvat, ani na něco čekat. V případě, že firma nemá platební kartu, je možná úhrada pomocí proforma faktury. Tu lze využít i k předplacení kapacity pro budoucí využití.

„Chtěli jsme nabídnout řešení externího zálohování, které je opravdu uživatelsky nenáročné, skutečně rychlé a pohodlné. Podle dosavadních zkušeností z testovacího provozu se nám to s MyCom BackUp podařilo, protože reference z firem, jako je Severotisk, FormicaGroup a další, byly veskrze pozitivní,“ říká ředitel MyCom Solutions Lukáš Vejman.

Díky MyCom BackUp ušetří pracovníci zhruba dva až tři dny času, který jim zatím spotřebuje domlouvání s providerem, čekání na jeho zástupce a čekání na zpřístupnění kapacity. Díky tomu, že novou kapacitu získají během pár minut, mohou se nerušeně věnovat své běžné práci, což je to, co od nich vyžaduje jejich zaměstnavatel. Takže nové řešení, dostupné na adrese www.mycombackup.cz, šetří nejen čas, ale i peníze.

Zdroj: Tisková zpráva

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *