Na Rohlik.cz se prodaly 3 tuny hus, o svatomartinské produkty byl dvojnásobný zájem

Více než dvojnásobný zájem zaznamenal oproti loňskému roku Rohlik.cz o tradiční potraviny a alkohol spojený se svátkem svatého Martina. Celkem se na největším domácím online prodejci potravin za víkend prodalo 3,5 tuny hus, přitom běžný prodej je přes 20 kilo hus za týden. „Nabízeli jsme extrémně velké a krásně chlazené kusy. Měli jsme na to velice pozitivní ohlasy. Je vidět, že lidé si potrpí na tradiční svátky a s tím spojené jídlo,“ prohlásil Michal Perlík, který má na starosti kategorii masa.

Celkem Rohlik.cz prodal za víkend 600 kusů hus od prověřených dodavatelů, například od jediného bio řeznictví v České republice. Zároveň se i přes navýšené objemy vyprodalo všechno zelí. „Svátek svatého Martina jsme řešili půl roku dopředu. Je velice důležitý odhadnout správný počet, abychom nemuseli kusy vyhazovat či už nemohli dále nabízet. Myslím, že jsme se trefili,“ dodal Michal Perlík z Rohliku.cz.

Oproti předchozímu roku evidoval internetový prodejce potravin dvojnásobný zájem o svatomartinské produkty. Velice oblíbené byly také různé druhy knedlíků, za týden se prodalo přes 5 000 tisíc kusů. Nejlépe se prodával karlovarský knedlík, špekový knedlík a posvícenský knedlík. Vysoce rostla oproti normálu poptávka po vínu, Rohlik.cz prodal přes 2 000 svatomartinských druhů. Nejprodávanější odrůdou je muškát moravský a veltlínské červené.

Prodej svatomartinských produktů na Rohlik.cz:

600 tolik hus se prodalo za víkend

5000 tolik různých druhů knedlíků se prodalo za minulý týden

2000 tolik svatomartinských vín se prodalo za víkend

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Tipy na dárky, které pomáhají. Jaké jsou mezi Čechy nejoblíbenější?

Dárky, které pomáhají potřebným, jsou mezi Čechy čím dál tím oblíbenější. Nabízí totiž netradiční způsob, jak obdarovat blízké a zároveň udělat dobrý skutek. Koupí dárkového certifikátu lidé ročně přispějí až statisíce korun na pomoc lidem v nouzi doma i v zahraničí.

Zaměstnanci Sberbank splnili více než 300 vánočních přání

Zaměstnanci Sberbank plní vánoční přání dětem a seniorům. Klientům domovů seniorů či dětem pobývajícím v dětských domech nakoupili přes 300 dárků, o které si napsali Ježíškovi. Na Štědrý večer si tak ti mladší rozbalí vytouženou panenku, auto na ovládání, dřevěné kostky nebo stavebnici, ti starší pak pěknou …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Část domácností se řítí do finanční propasti

Hospodaření některých českých domácností je dlouhodobě jen těžko udržitelné. Ačkoli se majetková a finanční situace za poslední dvě dekády celkově zvedla, je tu i jeden hodně rizikový faktor: v porovnání s výší mezd …

Měli by mít Češi na trhu práce přednost? V Česku už pracuje přes půl milionu cizinců

Analýza
Nadprůměrně pozitivní ekonomický vývoj Česka a vysoká životní úroveň, která je na obdobné té v západoevropských zemích. To jsou lákadla pro kvalifikované pracovní síly ze zemí severní, západní a jižní Evropy. Od našeho vstupu do EU v roce 2004 v Česku značně přibylo zaměstnaných cizinců z ekonomicky vyspělejších evropských zemí – za prací k nám přišlo 25 tisíc nových pracovníků.

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru