Na trh vstupuje nová společnost XIXOIO. Jako start chystá první mezinárodní krypto-bankovní konferenci v historii

Na trh vstupuje nová společnost XIXOIO, jejímž cílem je propojit klasický bankovní a finanční sektor se světem blockchainu, kryptoměn a s nimi přicházející další vlny digitalizace. Kromě vývoje software a dalších speciálních řešení a služeb, na který se zaměří dlouhodobě, bude jejím prvním projektem realizace první mezinárodní krypto-bankovní konference Blocksociation, která proběhne 29. a 30. listopadu v Praze.

„Prahu jsme si pro hlavní kancelář a uspořádání konference nevybrali náhodou. Je to nejenom hlavní město naší republiky, ale bezesporu také jedno z hlavních měst blockchainového světa. Ať již z hlediska počtu zakladatelů této nové komunity budoucnosti, tak například podle počtu míst, kde lze v současnosti platit bitcoinem,“ prozrazuje jeden ze zakladatelů a CEO společnosti XIXOIO Richard Watzke.

XIXOIO, stejně jako její mateřskou společnost Veezzo Ltd., založili společně bývalý nejvyšší manažer mezinárodně úspěšné společnosti MoneyPolo Nikolay Rozhok a asset investor Richard Watzke. Ti v současnosti rozšiřují v rychlém tempu tým o kapacity v oborech IT, vývoje, byznysu i marketingu, jak z České republiky, tak dalších evropských, ale i například asijských zemí.

„Starší generaci nepředěláme, ta bude stále z významné části používat klasické banky a klasické fiat měny, ale mladá generace žije a přemýšlí on-line. A nástup kryptoměn, decentralizace finančního světa, podnikání a držení aktiv obecně, nahrává společnostem našeho typu. A my chceme propojit tuto mladou generaci s bankovním sektorem, ale i dalšími institucemi běžného obchodního a veřejného života. Tak umožníme přežít mnoha společnostem z klíčových odvětví v tomto novém světě. Firmy budou moci získat finance od drobných investorů pomocí technologie blockchain,“ prozrazuje Richard Watzke.

První mezinárodní krypto-bankovní konference Blocksociation proběhne 29. a 30. listopadu 2018 v centru Prahy. Místo konání, hlavní program a hosté, kteří jsou světovými kapacitami jak na blockchain, tak na bankovní a finanční sektor, budou oznámeni v první polovině září.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

V tendru na PR komunikaci ING Bank uspěl Havas

ING Bank na základě výsledků tendru na PR služby v České republice svěřuje nově podporu PR komunikace agentuře Havas. Spolupráce zahrnuje oblast public relations a propojení na další komunikační disciplíny, zejména sociální média, CSR a pořádání eventů.

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru