Novomanželé z betonárkyzdroj: Cemex

NAD DOPISY ČTENÁŘŮ: Svatba nebyla v betonárce

Na adresu redakce přišel rozhořčený e-mail od paní magistry Vladěny, o jejíž svatbě jsme psali v červnu. Svatba neproběhla v betonárce, ale na zámku v Chlumci nad Cidlinou, napsala nám novomanželka a současně požádala o stažení článku.

Za redakci uvádíme, že článek určitě stahovat nebudeme, ale upravili jsme jeho obsah tak, aby odpovídal tomu, co novomanželka upřesnila. Link na upravený článek je zde.

„Text jsme, jako milou zajímavost v uspěchaném světě plném smutných zpráv, publikovali na základě e-mailu, který médiím v tiskové zprávě rozeslal zaměstnavatel novomanželky, respektive tisková mluvčí společnosti Cemex Kristýna Kuncová,“ upřesnil autor článku Jindřich Kolomazník a dodal: „Manželství samo o sobě je někdy těžká věc, a zřejmě někdy i pro ty, co svou lásku ztvrdili betonem.“

Za redakci paní Vladěně a jejímu manželovi k svatbě blahopřejeme a věříme, že betonové základy jejich vztahu vydrží. Současně novomanželům doporučujeme, pokud by se opět chtěli stát součástí „firemního píár“, aby nad ním měli větší kontrolu.

Tohle totiž rozeslala médiím mluvčí firmy: „V příloze posílám fotky z originální svatby našich zaměstnanců, kteří svou lásku stvrdili/ztvrdili betonem. Netradiční svatbu zažili v pátek 17. června Vladěna Cíchová (26) a Pavel Sopek (37) z Hradce Králové. Na obřad je přivezli autodomíchávače a v duchu betonu se odehrála celá svatba.“

(red)

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *