Nadace rodiny Vlčkových rozdělí na zahraniční stipendia pro mladé české odborníky na dětskou paliativní péči 3 500 000 korun

V Česku je nedostatek odborníků, kteří umějí pomoci rodinám s vážně nemocnými dětmi v jejich nejtěžším období. V Nadaci rodiny Vlčkových to chceme pomoci změnit. Přejeme si, aby mladí lidé získávali zkušenosti v zahraničí a pomáhali díky nim rozvíjet dětskou paliativní péči v Česku.
Katarína a Ondřej Vlčkovi s ředitelkou Nadace Ivanou Plechatou. Foto: Nadace rodiny Vlčkových

Proto Nadace vypsala první stipendijní program pro studenty a mladé profesionály – lékaře, sestry, sociální pracovníky, psychology, kaplany, speciální pedagogy a další profese, které jsou relevantní pro dětskou paliativní péči.

Rozdělí jim teď 3 500 000 korun. Na stáže, studium, diplomové a disertační práce v zahraničí. A na to, aby mohli výsledné znalosti uplatnit v Česku a pomáhat tu potřebným rodinám zlepšovat život. Zájemci se mohou hlásit do konce března. Jsme připraveni do jejich odborného rozvoje investovat více a budeme to dělat dlouhodobě.

Kompletní informace o stipendijním programu: https://nrv.org/…/grantova-vyzva-nadace-rodiny-vlckovych/.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Proč se zapsat do registru dárců kostní dřeně?

Každoročně onemocní v naší zemi stovky lidí včetně malých dětí leukémií, zhoubnými nádory, či těžkými útlumy krvetvorby a dalšími vážnými nemocemi, které jsou léčitelné pouze transplantací kostní dřeně. Bohužel v …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB