Novomanželé z betonárkyzdroj: archív autora

Nepřehánějí to s láskou k práci?

Vladěna Cíchová (26) a Pavel Sopek (37) z Hradce Králové svojí práci opravdu milují. Oba dělají v betonárce a dotáhli to tak daleko, že svou lásku na prahu léta měli ve znamení betonu. Obřad sice proběhl na zámku v Chlumci nad Cidlinou, ale jejich zaměstnavatelem zveřejněné svatební fotografie jsou s pozadím betonářských mixů.

Mladý pár se seznámil před pěti lety na vánočním večírku firmy vyrábějící stavební materiály, ve které pracují dodnes.

„Firma svedla naše životní cesty dohromady. Když jsme se poznali, Pavel pracoval jako vedoucí betonárny v Hradci Králové a já jsem dělala asistentku právního oddělení v pražských kancelářích. Mezitím jsem vystudovala práva a Pavel se stal technikem Klastru Pardubice,” vzpomíná novomanželka, která bydlí kousek od betonárny.

„Beton je velmi trvanlivý a odolný materiál. Jeho životnost je až 100 let. Věřím, že díky betonovým základům naše manželství odolá všem nepříznivým vlivům,” míní novomanžel. Vzhledem k tomu, že více než polovina manželství se rozvede do nějakých sedmi deseti let, tak do takového manželského betonu by se hodilo vložit pár armovacích tyčí.

Co vy na to? Poznali jste lásku na pracovišti? Některé firmy jí systémově brání, protože údajně vytváří neoficiální struktury v podniku, zatímco někteří psychologové jí naopak fandí, protože prý probouzí kreativitu. Co o tom soudíte? Znáte někoho, kdo poznal na pracovišti svou budoucí manželku/manžela a vydrželo jim to, nebo naopak z toho byla válka Roseových, co div nepoložila podnik? Pište nám své názory a zapojte se do diskuse na našem facebookovém profilu.

(kol)

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *