Nepřešlapujte na místě, posuňte sebe i své podnikání na vyšší úroveň

Máte pocit, že váš potenciál je mnohem výše, než kde se nyní nacházíte? Pojďte se zdokonalit v podnikatelském řemeslu s kurzy soft-skills společnosti ICT Pro s.r.o., v krátkém čase a malou investicí získáte know-how potřebné k dalšímu rozvoji firmy od lektorů, kteří už si prošli úspěšně cestou, po které kráčíte nyní vy.
Ilustrační foto: Shutterstock

ICT Pro s.r.o. je synonymum pro předávání prověřeného know-how lektory s vlastní úspěšnou praxí, důraz na kvalitu a použitelnost v reálném životě, stejně jako do sebe přesně zapadající struktura jednotlivých školení. Vezměte si na pomoc s podnikáním lidi, kteří už šli podobnou cestou před vámi, odměnou vám bude posunutí se na vyšší úroveň – lidsky, finančně, profesně.

V nabídce ICT Pro s.r.o. najdete kurzy zaměřené na manažerské dovednosti, marketing, leadership, finanční řízení, projektové a procesní řízení, obchodní dovednosti a prezentační dovednosti, tj. mix, který by měl podnikatel zvládat, pokud chce své podnikání posouvat dále.

Kurzy ICT Pro s.r.o. mají formu otevřených kurzů, uzavřených kurzů pro firemní klientelu i individuálních tréninků pro jednotlivce. Kurzy jsou navrženy pro malé skupinky účastníků, kteří mají ihned možnost vyzkoušet si probíranou látku nanečisto a získat v ní rutinu tak, aby získané dovednosti byli schopni ihned používat v praxi.

Společnosti ICT Pro působí na trhu 25 let a jejích služeb využilo přes 60 000 klientů z více než 14 zemí světa. Důraz na praxi, kvalitu, individuální přístup a zkušení lektoři jsou důvody, proč se lidé do ICT Pro rádi vrací dále si rozšířit své dovednosti. Mezi klienty ICT Pro najdete začínající podnikatele, TOP manažery, vedoucí týmů, pracovníky zodpovědné za expanze na nové trhy apod.

Neztrácejte čas a peníze systémem „pokus/omyl“ přijďte se do ICT Pro zdokonalit v řemeslu rozvoje firmy. Využijte nabídku aktuálních termínů kurzů, případně kontaktujte konzultanty ICT Pro s žádostí o sestavení vzdělávacího plánu.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Některé pražské lokality mohou ještě podražit

Rozvoj dopravní infrastruktury, těsné sousedství s „dobrými adresami“, koncepční přístup některých městských částí k řešení větších území: To vše jsou faktory, které mohou podle odborníků i při dnešních vysokých …

Expobank CZ znovu finančně podpořila NAUTIS

Na předvánočním setkání Expobank CZ v Obecním domě obdrželi zástupci Národního ústavu pro autismus symbolický šek na částku 300 000 korun. Expobank CZ je generálním partnerem NAUTIS již od roku 2007 a pravidelně …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB
Rolovat nahoru