Ilustrační fotozdroj: Pixabay

NEY spořitelní družstvo nabízí úrok 3,3 %. Ale jen pro členy a pro ty nejrychlejší

Nejvýhodnější úročení termínovaných vkladů na trhu nabízí od začátku listopadu NEY spořitelní družstvo, které se donedávna jmenovalo ANO spořitelní družstvo. U příležitosti nového názvu vypsalo mimořádnou roční úrokovou sazbu ve výši 3,3 % u tříletých termínovaných vkladů.

Nabídka je však limitovaná – je platná do vyčerpání stanoveného limitu, který však v tiskové zprávě není nijak specifikován, a minimální vklad je stanoven na 100 tisíc korun. Navíc se případný zájemce o zúročení svých volných finančních prostředků na tomto termínovaném vkladu musí nejprve stát členem spořitelního družstva. To znamená podepsat přihlášku a zaplatit vstupní členský vklad ve výši tisíc korun.

TŘI ROKY JSOU NEJOBLÍBENĚJŠÍ

„Mezi termínovanými vklady je tříletá varianta vůbec nejoblíbenější. Na oslavu dokončení změny názvu jsme se proto rozhodli, že zvýhodníme právě tento produkt,“ vysvětluje člen představenstva Jiří Diepolt a doplňuje: „Uvedenou úrokovou sazbu garantujeme po celou dobu trvání vkladu. Ti, kdo využijí limitované nabídky, tak při vkladu například 100 000 Kč během tří let naspoří 9 900 Kč. U milionového vkladu bude výnos činit 99 tisíc korun.“

Sazby úročení ostatních variant termínovaných vkladů NEY spořitelního družstva zůstávají beze změn. S výjimkou jednoletých a dvouletých vkladů všechny varianty nabízejí garantované úročení přes 3 %. V souvislosti s navýšením úrokových sazeb u nejoblíbenějšího depozitního produktu očekává vedení družstva další navýšení objemu depozit, a s ním i rozšíření členské základny.

(red)

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *