Nicolas Eich novým generálním ředitelem skupiny Srovnejto

Personálie
Skupina srovnávacích portálů pro poradenství a sjednání finančních produktů, kam spadá například Srovnejto.cz, Porovnajto.sk, ePojištění.cz nebo Superpoistenie.sk, má nového generálního ředitele (CEO). Na začátku února přišel do čela skupiny vlastněné německým mediálním domem Bauer Media Group Nicolas Eich, jak informovala naši redakci tisková mluvčí skupiny Lucie Dosedělová.
Nový generální ředitel Skupiny Srovnejto Nicolas Eich. Zdroj: Skupina Srovnejto

„Nicolas přichází s bohatými zkušenostmi v oblasti srovnávacích portálů a osobních financí. Mimo jiné působil ve vedení předního francouzského srovnávače Meilleurtaux.com, jedné z nejlepších firem ve svém odboru a to je zkušenost, která je pro nás velmi cenná,“ sdělil Morten Heuing, šéf evropských srovnávacích portálů spadajících pod Bauer Media Group.

„Našli jsme v něm moderního a mezinárodního lídra, který má zkušenosti s transformací a akcelerací technologických společností,“ dodal Heuing. Nicolas Eich přichází do skupiny Srovnejto z AEVI, která se věnuje technologiím v platebním styku.

Předtím působil na pozici generálního ředitele ve společnosti Edenred, kde vedl digitální transformaci v České republice. Má zkušenosti i z oblasti srovnávacích portálů a zprostředkování na českém trhu, jako CEO vedl například společnost ChytryHonza.cz.

PSALI JSME:
Aukro od ledna vede ostřílený e-commerce manažer Peter Topor. Jan Sadílek je nově marketingovým ředitelem a pod palcem sběratelství a starožitnictví

„Mým cílem je pracovat s novými kolegy na dalším zlepšování zákaznické spokojenosti, modernizaci systému i rozvoji nabízených služeb. Chceme zákazníkům zjednodušit jejich rozhodování a pomoci jim ušetřit čas i peníze nejen v této finančně náročné době, “ přiblížil své cíle Nicolas Eich.

Předchozí generální ředitel skupiny Srovnejto Jaroslav Gaisler se loni rozhodl přijmout novou pracovní výzvu v zahraničí a po téměř dvou letech z Bauer Media Group odešel v polovině září.

Gaisler přišel do skupiny Srovnejto v listopadu roku 2020 a právě pod jeho vedením přešly značky Srovnejto.cz, ePojisteni.cz, Tarifomat, Porovnajto.sk a  Superpoistenie.sk pod skupinu Srovnejto. Gaisler zároveň odstartoval nový systém porovnání finančních produktů s vylepšeným zákaznickým servisem.

PSALI JSME:
Jaroslav Gaisler odchází z funkce generálního ředitele skupiny Srovnejto

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Ekonomové: Letos už reálná mzda v Česku začne opět narůstat

Analýza
Reálné mzdy Čechům klesaly také v poslední loňském čtvrtletí. Dokonce mírně více, než se čekalo. Reálná mzda loni se v měsících říjnu až prosinci totiž meziročně snížila o 1,2 procenta. Analytici oslovení agenturou Bloomberg přitom ve střední hodnotě svých odhadů předpokládali propad pouze o 1,1 procenta.