Novinky v osobních financích: Buřinka slaví, George upozorňuje

Dnes jsme pro vás vybrali několik novinek, o nichž během tohoto týdne informovaly finanční domy ve svých tiskových zprávách.
Ilustrační foto: ŠJů, Wikimedia Commons

Buřinka (Stavební spořitelna České spořitelny), která letos v červnu slaví 25 let od svého založení, informovala, že do 31. července prodlužuje „narozeninovou akci“. Každý, kdo si v prodlouženém termínu uzavře smlouvu o stavebním spoření, obdrží jako dárek prémii ve výši zaplacené ceny za uzavření, a to až do výše 2000 Kč.

Česká spořitelna uvedla, že v nové verzi internetového bankovnictví George (které je nejvyužívanější bankovní aplikací na českém trhu – pozn. red.) si klienti mohou jednoduše nastavit zasílání automatických oznámení o příchozích a odchozích platbách, platbě kartou či změně zůstatku. Upozornění se klientům zobrazují okamžitě po provedení transakce přímo na displeji telefonu ve formě automatického oznámení nebo je mohou obdržet SMS zprávou či e-mailem.

PSALI JSME:
Novinky v osobních financích: Hypotéky jsou lacinější

Raiffeisen investiční společnost (RIS) nabízí od 26. června 2019 možnost investovat s nulovým vstupním poplatkem. Tři hlavní fondy RIS – Raiffeisen strategie konzervativní, Raiffeisen strategie balancovaná a Raiffeisen strategie progresivní. Fondy jsou aktivně spravované a nejsou omezené finanční hranicí. Každý fond obsahuje komplexní investiční portfolio a je vhodný jak pro začínající, tak zkušené investory.

UniCredit Bank připomněla, že majitelé U konta, kteří jej aktivně využívají a měsíčně si na účet pošlou minimálně 12 000 Kč, mají platby a výběry z bankomatů po celém světě zcela zdarma. Podle Petra Plocka, mluvčího banky, obecně platí, že platba kartou nebo výběr z bankomatu v zahraničí jsou přepočítávány výhodnějším kurzem než při směně valut.

PSALI JSME:
Novinky v osobních financích: Banky nabízejí vyšší úrokové sazby

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Finance

Nízké úrokové sazby ničí důchodové systémy

Průběžné důchodové systémy se dlouhá léta jevily jako méně efektivní než fondové systémy. Extrémně nízké úrokové sazby to však mění. Důchodové fondy v mnohých případech snižují kupní sílu úspor. Lidé by se při …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB
Rolovat nahoru