Novinky v osobních financích: Sberbank snižuje úroky půjček na 1,99 %

Tohle nás tento týden v redakci zaujalo: Česká pobočka ruské Sberbank informovala, že od října přichází na trh s nabídkou bonusových úrokových sazeb ve výši 1,99 % ročně. Získá ji prý každý, kdo si požádá během října a listopadu o Fér Půjčku či o Fér Konsolidaci. Sazbu podle tiskové zprávy banky dostanou všichni klienti pro všechny výše úvěrů od padesáti tisíc do jednoho milionu korun, kteří mají dobrou platební morálku.

Česká spořitelna spustila v pilotním provozu novou službu dohodnuto.cz, která zvyšuje ochranu kupujících a prodávajících na on-line bazarech. Banka během devíti měsíců vyvinula interní startup, jenž umožňuje větší kontrolu nad férovým průběhem obchodů na českých on-line bazarech. Od poloviny září je služba spuštěna v pilotním provozu pro menší počet uživatelů.

Moneta Money Bank tento týden představila restrukturalizační programy pro klienty, kteří se i po ukončení zákonného odkladu splátek budou nacházet v ekonomicky obtížné situaci. Návrhy řešení se budou týkat hypoték, spotřebitelských úvěrů i komerčního financování malých firem a živnostníků.

PSALI JSME:
Novinky v osobních financích: Změnit banku už lze i v mobilní aplikaci

Equa bank informovala, že počátkem října aktualizovala svou bankovní aplikaci. Otimalizovala zobrazení pro iPady a současně nabídla klientům, kteří obsluhují svůj účet pomocí iPad, i dvě nové funkce. Další novinkou – pro všechna zařízení s iOS i Android – je možnost otvírat v prostředí aplikace dodatečné účty.

ČSOB informovala, že penzijní spoření si u ní přes internet sjednávají nejvíce mladí lidé ve věku 25 až 34 let. Pokud si nyní klienti banky sjednají smlouvu o doplňkovém penzijním spoření přes web nebo telefon s vlastním příspěvkem alespoň pet set korun, pak získají odměnu ve výši 1 000 Kč, která jim bude při splnění podmínek připsána na sjednanou smlouvu. Tato akce trvá do konce roku.

PSALI JSME:
Novinky v osobních financích: Moneta jde výrazně dolů s úrokovými sazbami hypoték

×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Finance

Daňové přiznání bude možné podat o měsíc později

Zatím jen o měsíc stát prodlouží termín pro podání daňového přiznání. Pokud lidé volí papírovou podobu pro přiznání daní z příjmů, bude ho možné podat bez sankce do 3. května, v elektronické verzi až do 1. června.

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB
Rolovat nahoru