Novinky v osobních financích: Zonky půjčuje už od pěti tisíc

Tento týden příliš novinek ze světa osobních financí nebylo. Mastercard zveřejnil průzkum, o němž jsme informovali v sobotu, a NEY spořitelní družstvo se připomnělo s „novinkou“ starou dva měsíce – s tzv. duálním vkladem, o kterém již také psali. Za novinku tak dnes můžeme považovat pouze informaci Zonky, která chce menšími půjčkami pomoci klientům vyřešit jejich nečekané výdaje.
Zonky informovalo, že nově snížilo minimální výši své půjčky z 20 tisíc na pět tisíc korun. Ilustrační foto: Pixabay.com

Zonky informovalo, že nově snížilo minimální výši své půjčky z 20 tisíc na pět tisíc korun. Klientům tak pomůže bezpečně a férově vyřešit nutné výdaje, s nimiž nepočítali a na které jim nestačí jejich vlastní finanční rezerva. Ostatní parametry půjčky Zonky, jako je její maximální výše nebo doba splácení, zůstávají beze změny.

PSALI JSME:
Čtvrtina Čechů chodí ven bez peněženky. Platí mobilem

Půjčku s úrokovou sazbou už od 4,99 procenta ročně mohou klienti jakožto neúčelový spotřebitelský úvěr využít prakticky na cokoliv. Sjednat si ji mohou kompletně on-line a také mohou zdarma provádět mimořádné splátky nebo celou půjčku kdykoliv předčasně splatit. Za poskytnutí půjčky si Zonky účtuje dvě procenta z půjčené částky.

PSALI JSME:
Novinky v osobních financích: Duální vklad NEY spořitelního družstva? Až od sto tisíc korun

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Finance

Hypotéky budou díky ČNB o něco dostupnější

Dobrá zpráva pro zájemce o vlastní bydlení přišla ze čtvrtečního zasedání Bankovní rady České národní banky (ČNB). Ta zrušila s platností od 1. července jeden z limitujících požadavků na žadatele o hypotéku, …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB