Novou partnerkou PwC je Olga Řehořková

Auditorka a expertka na digitalizaci a automatizaci finanční funkce Olga Řehořková se od 1. července 2022 stává novou partnerkou PwC Česká republika. Řehořková se ve své auditní praxi věnuje zejména klientům z oblasti energetiky, real estate, technologií a komunikací.
Auditorka a expertka na digitalizaci a automatizaci finanční funkce Olga Řehořková se od 1. července 2022 stává novou partnerkou PwC Česká republika. Foto: PwC Česká republika

„Z nové role mám radost, ale zároveň ji vnímám jako velký závazek vůči ostatním partnerům a kolegům v týmu. Kromě auditu se určitě chci dále podílet na rozvoji platformy Future of Finance, která s využitím digitalizace zefektivňuje činnosti ve financích,“ uvedla ke svému jmenování partnerkou Olga Řehořková.

Ultimátním cílem agendy Future of Finance je prostřednictvím standardizace a automatizace činností ve financích zrychlit a zlevnit různé úkony, zvýšit přesnost informací a usnadnit tak rozhodovací proces a řízení firmy. „Využití algoritmů či robotů, tzv. RPA, je v této době již poměrně běžná praxe. Trendem je přechod od algoritmů k umělé inteligenci,“ dovysvětluje Řehořková.

Olga je také spoluzakladatelkou PwC CFO Community a v roli moderátorky video seriálu CFO Community Talks si zve do studia zástupce byznysu, se kterými se rozebírá jejich zkušenosti a poslední novinky ze světa financí, technologií a legislativy.

Olga Řehořková vystudovala ekonomii na VŠE v Praze, studia zakončila ziskem titulu PhD. Na své alma mater VŠE přednáší magisterský obor Auditing a Master in Finance and Accounting English. Je členkou profesních organizací a držitelkou certifikací ACCA i CPA. Je rovněž registrovanou auditorkou Komory auditorů České republiky. Část své kariéry strávila v PwC Seattle. Ráda cestuje, čte a tráví čas se svým manželem a dvěma dětmi.

Povýšení na pozici partnera či partnerky znamená v globální síti firem PwC přechod z role zaměstnance do úlohy spolumajitele firmy. Jsou to právě a pouze partneři, tedy aktivní členové vrcholného managementu, kteří dohromady s kolegy z dalších zemí střední a východní Evropy spoluvlastní regionální entitu a jejím prostřednictvím i jednotlivé firmy včetně české.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB