Novou partnerkou PwC je Olga Řehořková

Auditorka a expertka na digitalizaci a automatizaci finanční funkce Olga Řehořková se od 1. července 2022 stává novou partnerkou PwC Česká republika. Řehořková se ve své auditní praxi věnuje zejména klientům z oblasti energetiky, real estate, technologií a komunikací.
Auditorka a expertka na digitalizaci a automatizaci finanční funkce Olga Řehořková se od 1. července 2022 stává novou partnerkou PwC Česká republika. Foto: PwC Česká republika

„Z nové role mám radost, ale zároveň ji vnímám jako velký závazek vůči ostatním partnerům a kolegům v týmu. Kromě auditu se určitě chci dále podílet na rozvoji platformy Future of Finance, která s využitím digitalizace zefektivňuje činnosti ve financích,“ uvedla ke svému jmenování partnerkou Olga Řehořková.

Ultimátním cílem agendy Future of Finance je prostřednictvím standardizace a automatizace činností ve financích zrychlit a zlevnit různé úkony, zvýšit přesnost informací a usnadnit tak rozhodovací proces a řízení firmy. „Využití algoritmů či robotů, tzv. RPA, je v této době již poměrně běžná praxe. Trendem je přechod od algoritmů k umělé inteligenci,“ dovysvětluje Řehořková.

Olga je také spoluzakladatelkou PwC CFO Community a v roli moderátorky video seriálu CFO Community Talks si zve do studia zástupce byznysu, se kterými se rozebírá jejich zkušenosti a poslední novinky ze světa financí, technologií a legislativy.

Olga Řehořková vystudovala ekonomii na VŠE v Praze, studia zakončila ziskem titulu PhD. Na své alma mater VŠE přednáší magisterský obor Auditing a Master in Finance and Accounting English. Je členkou profesních organizací a držitelkou certifikací ACCA i CPA. Je rovněž registrovanou auditorkou Komory auditorů České republiky. Část své kariéry strávila v PwC Seattle. Ráda cestuje, čte a tráví čas se svým manželem a dvěma dětmi.

Povýšení na pozici partnera či partnerky znamená v globální síti firem PwC přechod z role zaměstnance do úlohy spolumajitele firmy. Jsou to právě a pouze partneři, tedy aktivní členové vrcholného managementu, kteří dohromady s kolegy z dalších zemí střední a východní Evropy spoluvlastní regionální entitu a jejím prostřednictvím i jednotlivé firmy včetně české.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Finmex Academy věří, že stojíme na prahu recese

Hrubý domácí produkt (HDP) v Česku klesá už počtvrté v řadě. Výsledky za 3. čtvrtletí zaznamenávají pokles o dalších  0,4 %. Pokud bude tento trend pokračovat i v dalším kvartálu, recese je nevyhnutelná. Nic …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB