Novou personální ředitelkou Edenredu pro ČR a Slovensko je Gabriela Šimšová

Novou personální ředitelkou společnosti Edenred pro Českou republiku a Slovensko se stala Gabriela Šimšová. Má více než dvacetiletou zkušenost s vedením týmů a prací v oblasti lidských zdrojů ve velkých mezinárodních i tuzemských společnostech.
Novou personální ředitelkou Edenredu pro ČR a Slovensko je Gabriela Šimšová. Foto: Edenred

Do Edenredu přišla Gabriela Šimšová ze společnosti Hyatt, kde v posledním roce pomohla vybudovat nový tým pro její vstup na hotelový trh v České republice. Před tím ve společnosti Coca-Cola řídila mj. lidské zdroje u prodejních týmů v Česku a na Slovensku nebo výrobní týmy. Podílela se také na integraci pracovníků v převzatém závodu v Teplicích nad Metují. Stála zde také u zrodu nového projektu interního vzdělávání.

Dříve pracovala rovněž ve společnosti ČEZ, kde se podílela na vytvoření  týmu centrálního účetnictví, v elektrárenské firmě pracovala i na nastavení nového přístupu ke klientům v dceřiné společnosti ČEZ Zákaznické služby. Pracovní zkušenosti má i ze společností T-Mobile nebo Young and Rubicam.

Gabriela Šimšová (45 let) vystudovala marketing a obchod na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě v Ostravě. Ve volném čase se věnuje desetileté dceři, má ráda turistiku a dobré jídlo.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB