bool(false)

Nový portál pomůže budoucím řidičům s výběrem té správné autoškoly

Na českém trhu se objevil nový portál o autoškolách Prahy a celé ČR, který získal detailní informace o každé společnosti, včetně fotografií vozových parků. Ke sběru informací přistupovali vývojáři portálu s nebývalou důkladností.

Do dnešních dní se pro výběr místa výuky mohlo využít jen jednoduché katalogy, nebo zkoumat desítky webů autoškol, na kterých se zpravidla nenacházejí ani základní informace. S nesvědomitostí autoškol se setkalo mnoho studentů, a to už v počáteční fázi, kdy se místo do nového auta posadili za volant staršího „vraku“.

Díky Autostudy.cz probíhá výběr plánovaného místa výuky na zcela jiné úrovni než dosud. Uživateli stačí jen zadat místo, kde by chtěl studovat autoškolu a ihned dostane informace o nejbližších autoškolách v okolí požadovaného místa.

Každá autoškola má na portále svůj vlastní profil, kde si můžete prohlédnout vozový park a dozvědět se o skutečných cenách. Těmto detailům je zde věnována speciální pozornost kvůli častému výskytu skrytých poplatků. V katalogu autoškol najdete i další užitečné informace jako například: zda do ceny kurzu patři učebnice, jestli musí student zaplatit za zkoušku zvlášť a nebo jestli je možné platit autoškolu na splátky.

Na portále věnují pozornost i důležitým informacím ohledně studia v autoškole. Autostudy.cz umožňuje dozvědět se, jestli jsou v autoškole moderní řidičské trenažery, jaká je délka kurzu a zda instruktoři jezdí i o víkendu.

Uživatelé se mohou sami zapojit do rozvoje portálu. Mají možnost psát reference, dávat hodnocení jednotlivým autoškolám, a pokládat dotazy přímo instruktorům nebo zástupcům konkrétních autoškol on-line na webu.

Katalog autoškol ČR je zcela zdarma a kromě toho ještě umožňuje ušetřit peníze za výuku prostřednictvími speciálních akcí a slev pro studenty, které často nabízejí autoškoly. Kromě toho jsou na portálu i další užitečné věci, jako novinky a články ze světa dopravy a automobilového průmyslu. Žáci autoškol se mohou připravit ke zkouškám zkušebními testy ministerstva dopravy on-line.

Sdílet:
{{ comments.toggle_text }}

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Letní dovolená Čechů? Na dva týdny, v Čechách nebo po vlastní ose do Chorvatska

Dle aktuálního průzkumu Rondo Data se na letní dovolenou chystá 75 % Čechů, nejvíce z nich na dva týdny, 45 % ji stráví v Čechách. Když na dovolenou cestují, nejčastěji upřednostňují cestu po vlastní ose autem a na místě již mají objednané ubytování. Třetina lidí se letos chystá utratit za dovolenou do 5 tis. Kč …

Nejčtenější

Brigádníky nenaláká ani 150 korun na hodinu

Firmy už od konce dubna hledají brigádníky na nadcházející letní měsíce. Jenže zájem je malý, klesá. Lidé, kteří mají přece jen o brigády zájem, nedokáží zdaleka pokrýt všechna volná pracovní místa. Podle údajů …

U syndromu vyhoření platí, že nic na světě nevznikne náhle

Rozhovor
Syndrom vyhoření může postihnout každého. Podle lektorky společnosti 1. VOX a cvičitelky Pavly Svobodové nerozhoduje ani věk, ani povolání či pohlaví. „Na svých seminářích jsem se setkala s úspěšnými byznysmeny, s lidmi bez zaměstnání, ale i s lidmi velmi mladými a na první pohled zcela bezstarostnými, kteří syndromem vyhoření prošli,“ říká.
Rolovat nahoru