Nový portál pomůže budoucím řidičům s výběrem té správné autoškoly

Na českém trhu se objevil nový portál o autoškolách Prahy a celé ČR, který získal detailní informace o každé společnosti, včetně fotografií vozových parků. Ke sběru informací přistupovali vývojáři portálu s nebývalou důkladností.

Do dnešních dní se pro výběr místa výuky mohlo využít jen jednoduché katalogy, nebo zkoumat desítky webů autoškol, na kterých se zpravidla nenacházejí ani základní informace. S nesvědomitostí autoškol se setkalo mnoho studentů, a to už v počáteční fázi, kdy se místo do nového auta posadili za volant staršího „vraku“.

Díky Autostudy.cz probíhá výběr plánovaného místa výuky na zcela jiné úrovni než dosud. Uživateli stačí jen zadat místo, kde by chtěl studovat autoškolu a ihned dostane informace o nejbližších autoškolách v okolí požadovaného místa.

Každá autoškola má na portále svůj vlastní profil, kde si můžete prohlédnout vozový park a dozvědět se o skutečných cenách. Těmto detailům je zde věnována speciální pozornost kvůli častému výskytu skrytých poplatků. V katalogu autoškol najdete i další užitečné informace jako například: zda do ceny kurzu patři učebnice, jestli musí student zaplatit za zkoušku zvlášť a nebo jestli je možné platit autoškolu na splátky.

Na portále věnují pozornost i důležitým informacím ohledně studia v autoškole. Autostudy.cz umožňuje dozvědět se, jestli jsou v autoškole moderní řidičské trenažery, jaká je délka kurzu a zda instruktoři jezdí i o víkendu.

Uživatelé se mohou sami zapojit do rozvoje portálu. Mají možnost psát reference, dávat hodnocení jednotlivým autoškolám, a pokládat dotazy přímo instruktorům nebo zástupcům konkrétních autoškol on-line na webu.

Katalog autoškol ČR je zcela zdarma a kromě toho ještě umožňuje ušetřit peníze za výuku prostřednictvími speciálních akcí a slev pro studenty, které často nabízejí autoškoly. Kromě toho jsou na portálu i další užitečné věci, jako novinky a články ze světa dopravy a automobilového průmyslu. Žáci autoškol se mohou připravit ke zkouškám zkušebními testy ministerstva dopravy on-line.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Česká spořitelna zvyšuje úrokové sazby u hypoték

„S ohledem na rostoucí cenu peněz na trhu Česká spořitelna od 22. října mírně zvyšuje úrokové sazby u hypoték,“ říká Radek Vachulka, manažer hypoték České spořitelny a dodává: „Nadále platí, že největší poptávka ze strany žadatelů je o hypoteční úvěry s dlouhodobou fixací. Hypotéky s fixací na 8,10,15 respektive …

Zbývající budovy projektu Palmovka Open Park zkolaudovány

Nový administrativní projekt Palmovka Open Park má za sebou další krok k plnému otevření. V minulých dnech úspěšně prošla kolaudačním řízením druhá kancelářská budova – Palmovka Open Park 3 a rekonstrukce průmyslové haly – Palmovka Open Park 0. Nyní se začnou do nových prostor stěhovat první nájemci. Palmovka Open …

Nejčtenější

Pronajala si chalupu. A s ní i nevraživého souseda

Pronajmout si chalupu na dovolenou je běžná věc. Člověk čeká, že když zaplatí deset patnáct tisíc za měsíc, a v sezóně na žádaném místě za týden třeba i dvojnásobek, tak vše bude v pohodě. Jenže v takové chaloupce …

Pálenka z garáže je svátost, ale ilegální

Česko doslova přetéká ovocem. Zahrádkáři se radují, že bude hodně pálenky. A někteří si ji dělají doma ve sklepě nebo v garáži. Bývá to svátost a chlouba, ale kromě potenciálních zdravotních rizik jde především o …
Rolovat nahoru