Nový portál pomůže budoucím řidičům s výběrem té správné autoškoly

Na českém trhu se objevil nový portál o autoškolách Prahy a celé ČR, který získal detailní informace o každé společnosti, včetně fotografií vozových parků. Ke sběru informací přistupovali vývojáři portálu s nebývalou důkladností.

Do dnešních dní se pro výběr místa výuky mohlo využít jen jednoduché katalogy, nebo zkoumat desítky webů autoškol, na kterých se zpravidla nenacházejí ani základní informace. S nesvědomitostí autoškol se setkalo mnoho studentů, a to už v počáteční fázi, kdy se místo do nového auta posadili za volant staršího „vraku“.

Díky Autostudy.cz probíhá výběr plánovaného místa výuky na zcela jiné úrovni než dosud. Uživateli stačí jen zadat místo, kde by chtěl studovat autoškolu a ihned dostane informace o nejbližších autoškolách v okolí požadovaného místa.

Každá autoškola má na portále svůj vlastní profil, kde si můžete prohlédnout vozový park a dozvědět se o skutečných cenách. Těmto detailům je zde věnována speciální pozornost kvůli častému výskytu skrytých poplatků. V katalogu autoškol najdete i další užitečné informace jako například: zda do ceny kurzu patři učebnice, jestli musí student zaplatit za zkoušku zvlášť a nebo jestli je možné platit autoškolu na splátky.

Na portále věnují pozornost i důležitým informacím ohledně studia v autoškole. Autostudy.cz umožňuje dozvědět se, jestli jsou v autoškole moderní řidičské trenažery, jaká je délka kurzu a zda instruktoři jezdí i o víkendu.

Uživatelé se mohou sami zapojit do rozvoje portálu. Mají možnost psát reference, dávat hodnocení jednotlivým autoškolám, a pokládat dotazy přímo instruktorům nebo zástupcům konkrétních autoškol on-line na webu.

Katalog autoškol ČR je zcela zdarma a kromě toho ještě umožňuje ušetřit peníze za výuku prostřednictvími speciálních akcí a slev pro studenty, které často nabízejí autoškoly. Kromě toho jsou na portálu i další užitečné věci, jako novinky a články ze světa dopravy a automobilového průmyslu. Žáci autoškol se mohou připravit ke zkouškám zkušebními testy ministerstva dopravy on-line.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB
Rolovat nahoru