Nový portál stalezijeme.cz má pomoci živnostníkům a řemeslníkům v době pandemie nemoci COVID-19

Právě v těchto dnech, které jsou pro mnohé živnostníky a řemeslníky skutečně nelehké, byl spuštěn portál Stáležijeme (stalezijeme.cz). Jeho cílem je pomoci především těm, kteří se ocitli v nepříznivé situaci např. uzavřením provozovny kvůli aktuální situaci kolem pandemie onemocnění COVID-19. Pro všechny uživatele portálu je služba samozřejmě zcela zdarma. Celý nápad vznikl v agentuře Dorland, která celý portál připravila a provozuje na vlastní náklady. Záštitu nad projektem převzal Svaz měst a obcí České republiky.
Ilustrační foto: Depositphotos.com

„Uvědomujeme si, do jak složité situace se vzhledem k současným podmínkám dostalo mnoho řemeslníků a živnostníků, kteří ze dne na den museli uzavřít své provozovny. Tito lidé po fázi, kdy bylo nejdůležitější zajistit zdraví své i svých nejbližších, začali řešit i ekonomické důsledky této situace. Právě portál stalezijeme.cz jim chce pomoci. Lidé i nadále nabízejí své služby, i když jinou formou, ale nevědí, jak tuto informaci dostat k těm, kteří by jejich služby rádi využili. V této době tak chceme pomoci opět nastartovat nabídku a poptávku po službách malých a středních podnikatelů,“ vysvětluje Markéta Vesecká, CEO agentury Dorland.

Nad projektem převzal záštitu Svaz měst a obcí České republiky, kromě něj přislíbila pomoc s propagací také Asociace komunikačních agentur (AKA), jejímž je Dorland zakládajícím členem. „K podpoře se přidali i naši klienti, např. SYNERGIE nebo NOVACLOUD, za což ji velmi děkujeme,“ doplňuje Markéta Vesecká.

Jak vše funguje?

Portál Stáležijeme (stalezijeme.cz) má za úkol propojit drobné živnostníky či řemeslníky a zájemce o jejich služby. I když se mnohé provozovny musely uzavřít, neznamená to, že nefungují, ale lidé to často nevědí.

Kdo chce nabídnout své služby, jednoduše se zaregistruje do systému a vyplní kontaktní údaje. Poptávající zase vyhledá v menu druh služby (např. výuka, služby a řemesla, dům, byt a zahrada aj.), podle mapy najde nejbližšího poskytovatele včetně kontaktu a dohodne si službu přímo – telefonem nebo e-mailem. Za registraci ani zprostředkování služeb se neplatí žádné poplatky.

Veškeré informace najdou poskytovatelé i poptávající na www.stalezijeme.cz.

Zásady bezpečnosti s ohledem na aktuální situaci naleznete na webech Ministerstva zdravotnictví ČR (www.mzcr.cz) a www.okoronaviru.cz.

×

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB
Rolovat nahoru