Novým finančním ředitelem Skladonu je Dalibor Knecht

Novým finančním ředitelem fulfillmentové společnosti Skladon se stal Dalibor Knecht (55). Do firmy přichází po více než dvacetileté kariéře v Komerční bance a třech letech ve skupině Mapo Group, zabývající se aktivitami primárně v oblastech zdravotnictví a moderních technologií.
Novým finančním ředitelem Skladonu je Dalibor Knecht. Foto: Skladon

Ve Skladonu, jak firma informovala v tiskové zprávě, bude mít Knecht na starost strategické řízení financí, reporting, controlling i další činnosti spojené s ekonomickou stabilitou dynamicky rostoucí společnosti.

V Komerční bance působil Knecht nejprve jako finanční analytik a následně jako manažer podpory prodeje, odkud se přes pozici náměstka ředitele retailové divize vypracoval až na funkci regionálního ředitele.

Tento post, na kterém byl zodpovědný za řízení pobočkové sítě Moravskoslezského a Olomouckého kraje, zastával necelých pět let. Následující tři roky pak strávil ve skupině Mapo Group, kde působil na pozici finančního kontrolora.

Ve Skladonu bude mít Knecht na starosti především aktivity soustředěné na stabilní růst společnosti i na přípravu první zahraniční expanze. Bude tak odpovědný za tvorbu koncepce ekonomického a finančního řízení firmy i vytváření a implementaci odpovídajících nástrojů.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB