Novým finančním ředitelem v EKOSPOLU je Machaň, na hlavní účetní povýšila Barska

Ekonomický sektor dlouhodobého lídra rezidenčního trhu EKOSPOLU má za sebou významné změny. Od července ho vede nový ředitel Vítězslav Machaň (31), který byl dosud zástupce ředitele sektoru. Na post hlavní účetní povýšila také Natálie Barska (30).

Jednatřicetiletý Machaň v EKOSPOLU působí od srpna 2016. Před tím pracoval jako účetní ve společnosti SWC-boco Česká republika. Vystudoval podnikovou ekonomiku na Technické univerzitě v Liberci.

Třicetiletá Barska do EKOSPOLU nastoupila na jaře loňského roku, když přišla ze společnosti Deloitte BPS. Vystudovala obory účetnictví a management firemních financí na Soukromé vysoké škole ekonomických studií. Ve svém volném čase ráda čte, cestuje a pracuje na zahrádce.

„Víťa se na své předchozí pozici velmi osvědčil, a proto věřím, že zvládne i náročnější úkoly vyplývající z jeho nové funkce. Výrazným přínosem byl i příchod Natálie, proto bylo její povýšení jen otázkou času. Věřím, že pod jejich vedením se jeden z nejdůležitějších sektorů ve firmě opět posune o něco dopředu,“ říká generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL Evžen Korec, podle nějž jde o typický příklad toho, jak mohou ti nejlepší zaměstnanci ve firmě rychle vyrůst a získat zajímavé manažerské posty.

„V naší personální politice neřešíme dobu působení ve firmě či předchozí pracovní zkušenosti. Jediné, co rozhoduje, je přínos pro firmu. Takže i mladí absolventi vysokých škol u nás mohou velmi rychle dosáhnout manažerských pozic s milionovými platy. Kromě vysoké finanční odměny a možnosti uplatnit své nápady mají naši zaměstnanci příležitost podílet se na projektech, které na dlouhá desetiletí změní podobu mnoha pražských lokalit,“ doplňuje Korec.

×

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB
Rolovat nahoru