Novým generálním ředitelem Arval CZ je Aleš Polák

Od letošního července přijal výzvu v podobě funkce nového generálního ředitele Arval CZ Aleš Polák. Pro Arval pracuje již od roku 2010. Osm let strávil v pražské pobočce na pozici Operations Director, odkud se přesunul na tři roky do Bratislavy na pozici ředitele Arval Regional Center.
Aleš Polák přijal výzvu v podobě funkce nového generálního ředitele Arval CZ. Foto: Arval CZ

Vzhledem k tomu, že Arval Regional Center působí napříč mnoha regiony, navštěvoval v rámci této funkce pravidelně i pražskou kancelář společnosti Arval. I díky tomu zůstal v kontaktu se svým staronovým působištěm, což mu nyní ulehčuje start v nové roli.

Jeho působení v Bratislavě, během kterého budoval SSC (Shared Services Center), mimo jiné zaznamenalo navýšení počtu zaměstnanců na více než trojnásobek, z 60 na 200 osob. Aleš Polák je zvyklý na dynamický růst společnosti, na který naváže a který je očekáván i v následujících letech v Arval Česká republika.

„Ve své nové roli se budu zaměřovat na další upevnění pozice společnosti Arval CZ na českém trhu, na rozvoj retailového prodeje a implementace nových produktů operativního leasingu. Nad tím stojí výzva v podobě adaptace společnosti v postcovidové době, její dopad na trh a nové způsoby práce,“ komentuje své nové začátky Aleš Polák.

Aleš Polák střídá na pozici generálního ředitele Arval CZ Arnaulta Leglaye, který během své kariéry řídil hned několik poboček v řadě zemí, od Rumunska přes Brazílii a Chile až po Českou republiku.

Arnault Leglaye opouští divizi Arval po 15 letech a od 1. 8. 2021 nastupuje jako CEO severských zemí ve společnosti BNP Paribas Leasing Solutions, která spadá také do skupiny BNP Paribas Group. Za své předchozí působení nejraději vzpomíná na spolupráci s týmy z celého světa, na integraci společnosti Arval-Relsa v Jižní Americe a adaptaci Arval CZ na složité podmínky způsobené covidovou pandemií. V nové roli v Norsku ho na poli finančního leasingu čeká rozvoj severského regionu a otevření pobočky ve Finsku.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Začíná éra zlevňování domů a bytů? Objevují se první náznaky

Analýza
Ještě v prvním čtvrtletí zdražily české domy a byty podle Eurostatu nejrychlejším tempem v rámci celé EU. Dost možná, že příští zpráva evropského statistického úřadu bude z pohledu českého zákazníka výrazně optimističtější. Objevují se první náznaky, že tuzemské nemovitosti přestávají zdražovat a některé už dokonce mírně zlevňují.