Novým generálním ředitelem CDC Data byl jmenován Pavel Smoleň, Luboš Strapina bude členem představenstva firmy

Společnost CDC Data, poskytovatel komplexních ICT služeb, oznamuje významné personální změny: Novým generálním ředitelem společnosti se od 6. ledna 2022 stal Pavel Smoleň. Na této pozici vystřídal zakladatele a spolumajitele CDC Data Luboše Strapinu, který se ke stejnému datu přesunul do představenstva společnosti.
Novým generálním ředitelem CDC Data se stal Pavel Smoleň. Foto: CDC Data

„Svůj odchod z pozice generálního ředitele vnímám jako přirozený posun v životě firmy. Generálním ředitelem CDC Data jsem byl od založení firmy v roce 1997. Firmu jsem připravil na další rozvoj a vstup do mezinárodního prostředí. To už proběhne pod taktovkou Pavla Smoleně, jehož kroky budu z pozice člena představenstva pozorně sledovat. Současně se budu věnovat otázkám strategického rozvoje společnosti, kterou budu s novým generálním ředitelem detailně diskutovat,“ vysvětluje Luboš Strapina.

Hlavním úkolem nového generálního ředitele bude především vyhledávání a využívání příležitostí k dalšímu růstu CDC Data. Jako CEO bude Pavel Smoleň odpovědný za chod firmy a její hospodářské výsledky, které bude pravidelně předkládat představenstvu společnosti.

Luboš Strapina bude nově členem představenstva firmy. Foto: CDC Data

„Přebírám firmu v dobré kondici, s komplexním ICT portfoliem profesionálně poskytovaných služeb a především se špičkovým týmem spolupracovníků. Velmi se těším na další práci a jsem připraven posílit naši obchodní pozici,“ říká Pavel Smoleň, který do CDC Data nastoupil v roce 2019 jako vedoucího produktového a projektového oddělení.

Členy představenstva CDC Data jsou kromě Luboše Strapiny také František Čulík, Tomáš Kratochvíl a Radek Sazama. Další personální změny v CDC Data: Novým obchodním ředitelem se stane Martin Bedroš. Dosavadní obchodní ředitel Jiří Prokeš bude zastávat pozici provozního ředitele společnosti.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB