Novým provozním ředitelem BDO v Česku se stal František Hrnčíř

Poradenská společnost BDO má v Česku nového provozního ředitele (COO) Františka Hrnčíře (52). Do BDO přichází s cílem vytvořit provozní prostředí špičkové úrovně, které poskytne společnosti ty nejlepší podmínky pro realizaci projektů a rozvoj byznysu. František Hrnčíř navazuje na nedávný nástup Jiřího Kubašty (CIO) a jejich společným cílem je rozvoj digitalizace firemních procesů.
Novým provozním ředitelem BDO v Česku se stal František Hrnčíř. Foto: BDO

Špičkový provoz firmy a digitální transformace pro zvýšení efektivity

Do profesního života Františka Hrnčíře patří provozní řízení firem, vedení transformačních projektů v oblasti digitalizace firemních procesů, rozvoj distribuční sítě nebo správa nemovitostí a středisek sdílených služeb. V BDO zúročí více než 20 let zkušeností s řízením financí a operativy společností či kontrolou interních procesů.

Dlouholetou praxi vedení provozu ve velkých i mezinárodních společnostech doplňuje zkušenostmi z oblasti controllingu, reportingu či implementace nových systémů. Jeho prvotním úkolem bude pokračovat v automatizaci firemních procesů BDO, které pomůže ke zkvalitnění služeb pro klienty.

„Mou prioritou na postu provozního ředitele (COO) je vytvořit stabilní a plně digitalizované prostředí, které poskytne BDO možnost rozvíjet se rychleji a současně klientům poskytovat vysoce kvalitní a bezpečná řešení. Cílem je efektivní využití zdrojů, díky čemu se nám podaří podporovat rozvoj byznysu“ komentuje František Hrnčíř.

Vzdělání a pracovní zkušenosti

František Hrnčíř vystudoval Jadernou a fyzikálně inženýrskou fakultu Českého vysokého učení technického v Praze. Zkušenosti získal v auditu jak v České republice, tak v USA, vedením týmu interního auditu nadnárodních společností a zejména v Komerční bance, kde nejprve zastával funkce manažera centra sdílených služeb a manažera interního auditu, posléze pak pozici výkonného ředitele. František je držitelem certifikací ACCA, CIA a Lean Six Sigma Green Belt. Hovoří plynně anglicky a ve volném čase se věnuje své rodině a sportu.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB