Novým provozním ředitelem České distribuční je Adam Kotík

Společnost Česká distribuční, největší distributor akčních letáků v České republice a poskytovatel adresného doručování, představuje nového provozního ředitele. Adam Kotík ve firmě působí již šestým rokem a doposud měl na starost oblastní či regionální úseky provozu. Nyní povede celý provozní tým, který bude pracovat zejména na zkvalitňování distribuční sítě a udržení dlouhodobě vysoko nastavené laťky kvality distribuce.
Novým provozním ředitelem České distribuční je Adam Kotík. Foto: Česká distribuční

Adam Kotík se na svou novou pracovní pozici adaptoval v průběhu několika předchozích měsíců, ve spolupráci s Jaroslavem Staňkem, který v letošním roce vyměnil řízení provozu za obchod. Došlo tak k plynulému předání správy nad tímto klíčovým úsekem České distribuční.

„Jedním z hlavních cílů je udržet kvalitu distribuční sítě a tím i spokojenost klientů. Chceme také docílit stabilního personálního obsazení úseku provozu, ať už na centrále, v terénu nebo v rámci distribuční sítě. Personální stabilita nám pomáhá udržet týmovou spolupráci a firemní kulturu napříč všemi odděleními v úseku provozu,“ říká Adam Kotík o své nové pracovní pozici.

„Adam v České distribuční pracuje již řadu let. Vzhledem k tomu, že si prošel různými pracovními pozicemi v úseku provozu, velmi dobře se orientuje v tomto zcela zásadním segmentu. Zodpovědnost za řízení provozu je velkou výzvou, nepochybuji však o tom, že si s ní Adam jako zkušený manažer poradí. Péče o distribuční síť není jedním z hlavních úkolů pouze provozního týmu, ale celé České distribuční. Chceme se neustále se vyvíjet, a proto se těším, s jakými inovativními nápady provozní tým přijde. Přeji Adamovi a jeho týmu mnoho úspěchů a spokojených klientů,“ říká Petr Sikora, ředitel společnosti Česká distribuční.

Jako zcela zásadní vnímá Adam Kotík také rozvoj projektu zaměstnávání OZP a implementaci veškerých přínosů s ním spojených do péče o distribuční síť. Aktuálně Česká distribuční zaměstnává více než 1 000 distributorů OZP a eviduje dlouhodobě pozitivní trend vysoké kvality odvedené práce a nízké personální fluktuace. Primární vizí provozního týmu je, aby značka Česká distribuční byla vnímána na trhu jako poskytovatel kvalitních, efektivních a důvěryhodných služeb s proklientským přístupem.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Skupina Erste Group oslavila 25 let od vstupu na burzu

Vstup Erste na burzu (IPO) proběhl formou kotace na Vídeňské burze cenných papírů před 25 lety, dne 4. prosince 1997. Prostředky získané vstupem na burzu v roce 1997 a následnými nabídkami akcií pomohl skupině Erste …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Vánoční symboly za pět prstů

Poradna
Polovina adventu za námi a vy pořád počítáte? Jak letošní Vánoce finančně utáhnout, co oželet a kde ušetřit? Jestli vás napadlo, že tentokrát pořídíte takříkajíc za pět prstů tradiční vánoční symboly, tedy stromek a kapra, pak vám můžeme poradit, že to není dobrý nápad, jak si finančně pomoci. Raději omezte punč a rohlíčky.