Ondřej Chalupa se stal zástupcem generálního ředitele ve společnosti EKOSPOL

Dlouhodobý lídr rezidenčního trhu Ekospol jmenoval zástupcem generálního ředitele od 1. prosince Ondřeje Chalupu (29). Tento post ve firmě nikdy dříve nebyl. Chalupa v Ekospolu pracuje už šestým rokem a od letošního října zastává post ředitele výstavby. Na starost má ve firmě také výběrová řízení a správu a údržbu nemovitostí a autodopravy.

Devětadvacetiletý Ondřej Chalupa do Ekospolu přišel v listopadu 2013, kdy nastoupil do oddělení reklamací. V září 2014 přešel do oddělení výběrových řízení, které od prosince téhož roku vede. V dubnu 2017 se stal též ředitelem sektoru správa a údržba nemovitostí a autodopravy. Od letošního října vede také sektor výstavby. Vystudoval obor Konstrukce pozemních staveb na ČVUT v Praze. Během studií působil jako stavbyvedoucí na malých stavbách. Ve volném čase se věnuje běhu a jízdě na motorce.

Ondřej dlouhodobě prokazuje skvělé manažerské a organizační schopnosti. Navíc je nejpracovitějším člověkem ve firmě. Záběr jeho pracovních aktivit je opravdu obdivuhodný a současné jmenování je jen potvrzením toho, co už reálně dělá. Pro firmu má nenahraditelnou cenu,“ říká generální ředitel a předseda představenstva společnosti Ekospol Evžen Korec a dodává, že Ekospol je známý tím, že zaměstnává jen ty nejlepší z nejlepších. A Ondřej je i mezi našimi špičkovými zaměstnanci naprostou špičkou,“ doplňuje Korec, podle kterého je Chalupův kariérní postup důkazem toho, že talentovaným lidem umožňuje Ekospol rychle dosáhnout na nejvyšší příčky.

„Kromě rychlého kariérního růstu, který není závislý na době strávené ve firmě, umožňujeme pracovníkům rozvíjet své nápady a podílet se na klíčových rozhodnutích firmy, která je dlouhodobým lídrem rezidenčního trhu. Naši zaměstnanci už přeměnili mnohé pražské lokality k lepšímu a spousta dalších míst na svůj rozvoj teprve čeká. Nejen to láká do Ekospolu tisíce zájemců ročně,“ podotýká Korec.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nadace Via učí mladé Dobro-druhy, jak pomáhat druhým

Nadace Via opět otevírá dobročinný program Dobro-druzi. Až 15 týmů dětí a studentů může uspořádat vlastní dobročinnou akci a nadace výtěžek zdvojnásobí 1:1 až do výše 20 000 Kč. Jen minulý rok se v rámci programu vybral víc než 1 milion Kč.

Společnost NG RE mění název na Natland Real Estate

Společnost NG RE ze skupiny Natland bude své další plánované projekty realizovat pod novým názvem Natland Real Estate. V investiční skupině bude nadále zajišťovat developerské projekty, které jsou pro ni jedny z …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru