Ondřej Machala se stal novým CEO Ovečkárny

Zlínský e-shop Ovečkárna patřící pod společnost Czech Wool company má nového CEO. Je jím Ondřej Machala, který přišel ze společnosti DoDo. V minulosti Machala působil jako obchodní ředitel společnosti Panasonic CEE Group pro Česko a Slovensko nebo také na obchodních pozicích ve společnosti HP Tronic Zlín.
Zlínský e-shop Ovečkárna patřící pod společnost Czech Wool company má nového CEO. Je jím Ondřej Machala, který přišel ze společnosti DoDo. Foto: Ovečkárna

Ondřej Machala se bude v Ovečkárně starat zejména o všechny provozní záležitosti, soustředit se na rozšíření privátní produktové řady Vlnka a expanzi na další zahraniční trhy. Business a product development a marketing firmy bude nadále na zakladateli, kterým je Martin Bernátek.

„Chtěli jsme se posunout zase o krok dál a najít člověka, který nám pomůže s dalším rozvojem firmy. Čeká nás toho opravdu hodně, a proto jsme se rozhodli rozšířit vedení. Věřím, že se nám díky novému řediteli podaří více využít potenciál německého trhu, který pro nás bude do budoucna zásadním,“ říká zakladatel Ovečkárny Martin Bernátek.

Ondřej Machala
DoDo: Obchodní ředitel (2022)
Panasonic CEE Group: Obchodní ředitel, produktový manažer (2017-2022)
HP Tronic Zlín: Nákupčí, projektový manažer, category manažer (2008-2017)
Vysokoškolský titul z Ostravské univerzity, obor Management pro veřejný sektor

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB