Padla rekordní třímiliontá smlouva

Svého třímiliontého zákazníka získala Buřinka po 23 letech působení na českém trhu. Majitelkou jubilejní smlouvy je dvou letá Nelinka. Smlouvu pro ni uzavřela její maminka, paní Danuše Čadková na pobočce v Mimoni. Kromě kompletně bezplatného servisu vedení smlouvy a drobných dárků pro malou výherkyni, se navíc maminka rozhodla navýšit cílovou částku spoření na jeden milion korun a zajistit tak dceři bezstarostný start do budoucna.

„Když mi produktový manažer stavebního spoření zavolal, že právě já jsem uzavřela tří miliontou smlouvu, myslela jsem si, že si ze mě někdo dělá legraci. Ale když smích nepřicházel, došlo mi, že je to pravda a naší pobočce se povedlo opravdu něco výjimečného. Jsem ráda, že Buřinka pomůže zajistit Nelince lepší start do života,“ uvedla Aneta Šnajdrová, manažerka pobočky ČS a. s. v Mimoni.

Paní Čadková původně navštívila pobočku s cílem změnit systém zasílání výpisů, ale na místě se rozhodla, i přesto, že je aktuálně na rodičovské dovolené, uzavřít smlouvu i pro svou dceru. „Mám velkou radost, nikdy jsem nic nevyhrála, i když tohle vlastně není úplně moje výhra, ale dcery. Spořím jí na snazší začátek, protože bych chtěla, až vyroste, aby měla třeba na studium na vysoké škole nebo něco na přilepšenou třeba při zařizování vlastního domova,“ uvedla paní Danuše Čadková.

Buřinka v posledních letech slaví nemalé úspěchy se svými produkty. Kromě již zmiňovaného počtu uzavřených smluv obhájil její produkt Úvěr od Buřinky prvenství v soutěži Zlatá koruna a také jako jediní na našem trhu už rok nabízejí možnost uzavření smlouvy online bez nutnosti osobní návštěvy pobočky.

„Již druhým rokem u nás dochází k meziročnímu nárůstu nově uzavřených smluv. Je to dáno naší snahou nabídnou klientům co největší komfort, a to právě možností vyřídit vše online. Díky jednoduchosti máme polovinu smluv uzavřenou tímto způsobem,“ uvedla Jana Hrušková, ředitelka produktů a marketingu, která osobně předala tří milionté klientce dárky. „Výherkyni i její mamince moc gratuluji a pevně věřím, že teď si Nelinka užije dárky a až bude dospělá, ocení naspořené peníze.“

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky [S] Tiskové zprávy

Nejčtenější

Část domácností se řítí do finanční propasti

Hospodaření některých českých domácností je dlouhodobě jen těžko udržitelné. Ačkoli se majetková a finanční situace za poslední dvě dekády celkově zvedla, je tu i jeden hodně rizikový faktor: v porovnání s výší mezd …

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru