Pátý DRIVE-UP bankomat Komerčky v Plzni!

Nouzový stav a omezení pohybu jasně ukázaly přednosti čtyř drive-up bankomatů Komerční banky, tedy pohodlí a zejména bezpečnost. Klienti banky mohou vybírat a vkládat hotovost z okénka svého automobilu již na čtyřech místech, a to na čerpacích stanicích Benzina ORLEN v Praze, Brně, Hradci Králové a Ostravě. Za posledních třináct měsíců (od března 2020 do března 2021) proteklo drive-up bankomaty Komerční banky přes 1 miliardu Kč! Z toho bylo bezmála 500 milionů výběrů a 517 milionů vkladů.
Komerční banka zprovoznila v květnu na čerpací stanici Benzina ORLEN v Plzni v pořadí pátý drive-up bankomat. Foto: Komerční banka

Jsme rádi, že můžeme našim klientům nabídnout služby pátého drive-up bankomatu, tentokrát v Plzni. Přístroj byl zprovozněn 11. května 2021 na čerpací stanici Benzina ORLEN, Nepomucká 791/198.

„Z uvedených dat o využívání našich drive-up bankomatů vyplývá, že klienti si tyto bankomaty opravdu oblíbili a považují jejich provoz za bezpečný způsob, jak realizovat své hotovostní transakce 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Proto jsme se rozhodli k dalšímu kroku a tím je rozšíření počtu těchto bankomatů o další přístroj v Plzni,“ uvedla Jana Švábenská, výkonná ředitelka pro Transakční a platební služby Komerční banky.

Síť bankomatů Komerční banky má více než 830 bankomatů po celé České republice. A v počtu vkladových bankomatů je jasnou jedničkou na trhu s více než 460 přístroji a jejich počet neustále roste.

Aktuálně KB instaluje na vybranou skupinu bankomatů NCR bezkontaktní čtečky platebních karet. Touto funkcionalitou, která umožňuje použití také pro mobilní telefony s NFC technologií a tzv. chytrých hodinek, je vybaveno již téměř 60 % celé sítě bankomatů Komerční banky.

„Jsme největším řetězcem čerpacích stanic a také největší kavárenskou sítí v České republice. Do rozvoje a rozšiřování naší sítě každoročně investujeme miliardu korun a neustále rozšiřujeme služby pro naše zákazníky. Proto už od roku 2018 provozujeme ve spolupráci s Komerční bankou takzvané průjezdné bankomaty. Těší mě, že zákazníci si tyto bankomaty oblíbili. Bankomaty se osvědčily také během mimořádných vládních opatření, kdy naše čerpací stanice zůstávaly v běžném provozu a zákazníkům nahrazovaly mnohdy přeplněné obchody,“ řekl Marek Zouvala, ředitel sítě čerpacích stanic Benzina ORLEN, která patří do skupiny ORLEN Unipetrol.

Benzina ORLEN je největší tuzemská síť čerpacích stanic. Celkem 420 bíločervených čerpacích stanic nabízí motoristům špičkově aditivovaná paliva s garantovanou kvalitou. Čerpací stanice Benzina ORLEN nabízí komplexní servis včetně známého konceptu rychlého občerstvení Stop Cafe. Moderní čerpací stanice Benzina ORLEN jsou díky pohodlným relaxačním zónám vyhledávaným místem k odpočinku, občerstvení, zábavě, a také jsou oblíbeným místem k pracovním schůzkám.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Libor Myška ve vedení společnosti ŠKODA AUTO Deutschland

Po pěti úspěšných letech odchází Frank Jürgens z vedení společnosti ŠKODA AUTO Deutschland. Jeho nástupcem se stane Libor Myška, který do ŠKODA AUTO Deutschland přichází z centrály společnosti ŠKODA AUTO v České …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Půjčujete kamarádovi auto? Rozmyslete si to

Poradna
Půjč mi auto na dovolenou, to moje má malý kufr. Kdo by této prosbě odolal, vždyť kamarád je spolehlivý řidič a se svým vozem momentálně žádný výlet neplánujete? Takže vyhovíte, ale už za pár dní se nestačíte divit, kam vás dobré srdce a výpomoc bližnímu dovedly. Své odpovědnosti majitele a provozovatele vozidla se totiž nezbavujete ani jeho půjčením komukoli.
Rolovat nahoru