Pátý DRIVE-UP bankomat Komerčky v Plzni!

Nouzový stav a omezení pohybu jasně ukázaly přednosti čtyř drive-up bankomatů Komerční banky, tedy pohodlí a zejména bezpečnost. Klienti banky mohou vybírat a vkládat hotovost z okénka svého automobilu již na čtyřech místech, a to na čerpacích stanicích Benzina ORLEN v Praze, Brně, Hradci Králové a Ostravě. Za posledních třináct měsíců (od března 2020 do března 2021) proteklo drive-up bankomaty Komerční banky přes 1 miliardu Kč! Z toho bylo bezmála 500 milionů výběrů a 517 milionů vkladů.
Komerční banka zprovoznila v květnu na čerpací stanici Benzina ORLEN v Plzni v pořadí pátý drive-up bankomat. Foto: Komerční banka

Jsme rádi, že můžeme našim klientům nabídnout služby pátého drive-up bankomatu, tentokrát v Plzni. Přístroj byl zprovozněn 11. května 2021 na čerpací stanici Benzina ORLEN, Nepomucká 791/198.

„Z uvedených dat o využívání našich drive-up bankomatů vyplývá, že klienti si tyto bankomaty opravdu oblíbili a považují jejich provoz za bezpečný způsob, jak realizovat své hotovostní transakce 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Proto jsme se rozhodli k dalšímu kroku a tím je rozšíření počtu těchto bankomatů o další přístroj v Plzni,“ uvedla Jana Švábenská, výkonná ředitelka pro Transakční a platební služby Komerční banky.

Síť bankomatů Komerční banky má více než 830 bankomatů po celé České republice. A v počtu vkladových bankomatů je jasnou jedničkou na trhu s více než 460 přístroji a jejich počet neustále roste.

Aktuálně KB instaluje na vybranou skupinu bankomatů NCR bezkontaktní čtečky platebních karet. Touto funkcionalitou, která umožňuje použití také pro mobilní telefony s NFC technologií a tzv. chytrých hodinek, je vybaveno již téměř 60 % celé sítě bankomatů Komerční banky.

„Jsme největším řetězcem čerpacích stanic a také největší kavárenskou sítí v České republice. Do rozvoje a rozšiřování naší sítě každoročně investujeme miliardu korun a neustále rozšiřujeme služby pro naše zákazníky. Proto už od roku 2018 provozujeme ve spolupráci s Komerční bankou takzvané průjezdné bankomaty. Těší mě, že zákazníci si tyto bankomaty oblíbili. Bankomaty se osvědčily také během mimořádných vládních opatření, kdy naše čerpací stanice zůstávaly v běžném provozu a zákazníkům nahrazovaly mnohdy přeplněné obchody,“ řekl Marek Zouvala, ředitel sítě čerpacích stanic Benzina ORLEN, která patří do skupiny ORLEN Unipetrol.

Benzina ORLEN je největší tuzemská síť čerpacích stanic. Celkem 420 bíločervených čerpacích stanic nabízí motoristům špičkově aditivovaná paliva s garantovanou kvalitou. Čerpací stanice Benzina ORLEN nabízí komplexní servis včetně známého konceptu rychlého občerstvení Stop Cafe. Moderní čerpací stanice Benzina ORLEN jsou díky pohodlným relaxačním zónám vyhledávaným místem k odpočinku, občerstvení, zábavě, a také jsou oblíbeným místem k pracovním schůzkám.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Na trh míří nová česká whisky Prádlo

Všechno má svůj čas a ty nejlepší věci musí pořádně dozrát. Ten správný čas právě nadešel pro novou českou whisky. Jmenuje se Prádlo a STOCK Plzeň – Božkov ji nově zařazuje vedle svých prémiových distribučních …

Hledání práce online: Tipy pro úspěch

Vítejte v digitálním věku, kde hledání práce online se stalo nejen běžnou praxí, ale i klíčem k úspěchu v kariéře. V tomto článku vám poskytneme užitečné tipy a triky, jak si zvýšit šance na úspěch při hledání práce …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB