Pavla Hobíková povede externí komunikaci v Sazce

Personálie
Šéfkou externí komunikace největší a nejstarší loterní společnosti v České republice je od února Pavla Hobíková. Do společnosti Sazka přináší zkušenosti s vedením PR a externí komunikace ze skupiny Mall Group, operátora T-Mobile či maloobchodního řetězce Globus. Ve své nové roli bude mít na starosti kompletní externí komunikaci včetně přípravy PR kampaní a eventů a bude také vystupovat jako mluvčí firmy, informovala Sazka.
Šéfkou externí komunikace největší a nejstarší loterní společnosti v České republice je od února Pavla Hobíková. Foto: Sazka

„Sazku vnímám nejen jako tuzemskou sázkovou jedničku s dlouhou tradicí, ale také firmu, která skvěle vnímá společenské trendy a potřeby svých zákazníků a dobře si uvědomuje závazky, které vůči nim má,“ informovala Pavla Hobíková naši redakci.

Hobíková přichází z e-commerce skupiny Mall Group, kde tři a půl roku působila jako PR manažerka a tisková mluvčí. Odpovídala za rozvoj externí komunikace a mediálních vztahů skupiny v šesti zemích včetně komunikace prodeje skupiny polskému Allegru.

PSALI JSME:
Privátní tryskáč a soukromý ostrov. Jak by Češi trávili dovolenou, kdyby vyhráli milion?

Před působením v Mall měla na starosti vztahy s veřejností u mobilního operátora T-Mobile. V letech 2012-2018 vedla externí komunikaci Globus ČR, kde byla odpovědná také za CSR aktivity společnosti.

V Sazce povede Hobíková tým externí komunikace. Odpovídat tak bude za tvorbu a realizaci strategie externí komunikace, budování vztahů s médii i oblast produktového PR nebo krizové komunikace.

PSALI JSME:
Ze stíracích losů je fenomén. Ten, kdo ho daruje, očekává podíl z výhry

Jejím úkolem bude také zvyšovat povědomí o širokém portfoliu firmy, kam spadají nejen loterie a kurzové sázení, ale i on-line zábava, virtuální mobilní operátor nebo doplňkové služby na více než 7 800 prodejních místech v Česku.

Díky svým zkušenostem v oblasti CSR bude Hobíková vytvářet také komunikační podporu společnosti v oblasti udržitelnosti a společenské zodpovědnosti. Sazka dlouhodobě podporuje český sport od olympioniků přes talentované mladé sportovce až po sportování rodin a amatérů.

PSALI JSME:
Skoro polovina Čechů by chodila do práce i po desetimilionové výhře

Hobíková bude součástí divize vnějších vztahů a udržitelnosti, kterou od loňského roku vede Petr Jonák. Ve své pozici bude úzce spolupracovat nejen se všemi ostatními divizemi Sazky, ale také s mateřskou skupinou Allwyn.

Ta provozuje loterie také v Rakousku, Řecku, na Kypru a v Itálii a od roku 2024 se stane také provozovatelem britské Národní loterie. Na konci loňského roku se domluvila také na převzetí firmy Camelot LS Group, která provozuje loterii v americkém státě Illinois. SAZKA a.s. je

PSALI JSME:
Ježíšku, setři se! Češi za losy utrácejí miliardy

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB