Pavla Omámiková se stala novou finanční ředitelkou Ekospolu

Developerská společnost Ekospol má novou finanční ředitelku. Stala se jí Pavla Omámiková, která ve funkci nahradila Milana Masáka. Redakci Finančních a ekonomických informací (faei.cz) o tom informoval Filip Sušanka, tiskový mluvčí firmy a vedoucí oddělení PR.
Pavla Omámiková se stala novou finanční ředitelkou developerské společnosti Ekospol. Foto: Ekospol

Letos šestačtyřicetiletá Omámiková vystudovala obor Finance na Ekonomické fakultě Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava. Před nástupem do Ekospolu pracovala jako finanční ředitelka ve společnostech Tempus Next a Star Group. Profesní kariéru začínala jako samostatná účetní. Ve svém volném čase ráda sportuje, čte knihy, zajímá se o kulturu a turistiku.

„Ekospol zaměstnává jen ty nejlepší profesionály na trhu, což Pavla přesně splňuje. Jejím hlavním úkolem je řídit veškeré finanční operace společnosti a vést celý ekonomický sektor. Vzhledem k tomu, že aktuálně stavíme v několika projektech stovky nových bytů, o které je velmi velký zájem klientů, čeká ji spousta práce,“ uvedl generální ředitel a předseda představenstva Ekospolu Evžen Korec.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB