Penny výjimečně zavře prodejny v 19:00, aby zaměstnanci moli sledovat hokejové finále

Obchodní řetězec Penny výjimečně uzavře v neděli 26. 5. 2024 své prodejny již v 19:00. Penny chce umožnit svým zaměstnancům, aby spolu s miliony dalších českých fanoušků mohli sledovat finále hokejového mistrovství světa, do kterého se po výtečném výkonu v dnešním semifinále proti Švédsku probojovali čeští hokejisté.
lustrační foto, zdroj: Organizační výbor Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024

„Je úžasné, co český národní tým předvádí na domácím mistrovství světa v hokeji. A je fantastické, jak celý národ hokejisty podporuje, jak padají rekordy ve sledovanosti. Jsme teď opravdu jedna velká hokejová rodina!

A protože my v Penny chceme, aby se i naši zaměstnanci mohli přidat k ostatním fanouškům a podpořit Davida Pastrňáka, Romana Červenku, Lukáše Dostála a další české hokejisty v bitvě o zlato, rozhodli jsme se naprosto výjimečně zavřít naše prodejny v neděli už v 19 hodin.

Věříme, že zákazníci tento naprosto výjimečný krok pochopí. Naši zaměstnanci jim budou k dispozici ochotně do devatenácté hodiny. A pak se již všichni můžeme chystat hezky česky fandit našim hokejistům ve velkém finále,“ říká Florian Naegele, generální ředitel Penny.

V pondělí 27. 5. se otevřou brány 421 obchodů PENNY tradičně v 7 hodin. Prodejny Penny jsou běžně otevřeny do 20:00 hodin, ve velkých městech do 21 nebo 22 hodin.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB