bool(false)

Pět důvodů pro změnu poskytovatele bezpečnostní schránky

Jste majitelem bankovní schránky? Věděli jste, že banky nemusí být nejlepším poskytovatelem těchto služeb? Srovnali jsme za Vás všechna pro a proti a výsledek je jasný – změnou provozovatele můžete výrazně ušetřit a vaše předměty budou ve větším bezpečí.

Bezpečnost především

V duchu přísloví – co je doma, to se počítá – stále spousta Čechů spoléhá na úschovu cenností pod vlastní střechou. Pokud se nechcete zařadit po bok těch, které překvapil nečekaný host, či živelná pohroma, je připravenost na místě.

Ať už jste majitelem bezpečnostní schránky, nebo o jejím pořízení teprve přemýšlíte, je důležité si říct, co vlastně můžete od takové schránky očekávat. Bezpečnější uložení věcí, které jsou pro Vás cenné – to je to, co vám nabídne v podstatě každý poskytovatel. Rozhodujícím kritériem pro volbu komu svěřit své cennosti se pak stává cena a rozsah služeb.

Lepší služby, aneb když Vám 8 hodin denně nestačí

Známou pravdu, že cena je vždy až na prvním místě asi není třeba zdůrazňovat, nakonec většina poskytovatelů si je toho vědoma a nabízí svým klientům srovnatelné ceny. V čem ale můžeme najít velké rozdíly, jsou služby. Potřebujete jít do své schránky v sobotu odpoledne s tím, že budete během 5 minut obsloužen? Dříve nemyslitelné, ale dnes, s výjimkou bankovních domů, běžné.

Anonymita jako standard

Jedním z nejzajímavějších benefitů, které dnešní schránky nabízí, je anonymita. Nemusíte být zrovna sňatkový podvodník, nebo se skrývat před finančním úřadem či exekutorem, abyste ocenili výhody přístupu ke schránce bez prokazování totožnosti jen pomocí čipové karty, pinu, popř. otisku prstu.

Věhlasnou diskrétnost švýcarských bank však nehledejte u tuzemských bankovních domů, neboť ty podléhají dohledu ČNB a úřadům v jejich případě nezůstanete skryti tak, jako v případě “soukromých“ bezpečnostních schránek.

Jak je to s pojištěním

Bylo by naivní srovnávat domácí trezor s bezpečnostní schránkou, a to nejen v samotné bezpečnosti, pojištění je totiž její neméně důležitou součástí. Pojištění domácnosti vždy nekryje plnou hodnotu doma přechovávaných věcí, včetně větší hotovosti. To se pochopitelně týká i jiných cenností, o něž nechcete přijít. U bankovních schránek s pojištěním hotovosti však nemůžete počítat. Na trhu jsou však dostupné i bezpečnostní schránky nebankovních poskytovatelů, kde je výše krytí bez omezení a vztahuje se i na hotovost. Při aktuální “výši“ úrokových sazeb a s reálnou hrozbou záporných úroků na dohled je to pak pro uživatele výhoda k nezaplacení.

Usnadněte si život

Pokud neradi ponecháváte osud svých věcí náhodě a zodpovědně hledáte nejlepší řešení jak ochránit to, co je vám cenné, nabízí se vám v rámci akční nabídky renomované značky 24SAFE jedinečná možnost, jak si převést bezpečnostní schránku z vaší banky s garancí nižší ceny až na 10 let! I když třeba patříte mezi ty, kteří odkládají změnu dodavatele energií, nebo převod bankovního účtu z důvodu přílišné administrativy, nemusíte mít obavy. S administrativou, spojenou s výpovědí stávající smlouvy vám pomohou.

Sdílet:
{{ comments.toggle_text }}

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Franchisa roku 2017 zná své vítěze

Držitelem titulu Komerční Banka – Franchisor roku se v letošním 3. ročníku stal koncept CENTURY 21 Czech Republic, ocenění Broker Consulting – Skokan roku získala rovněž franchisová síť CENTURY 21 Czech Republic. Cenu ČAF za podporu a rozvoj franchisingu, kterou uděluje Správní rada ČAF, obdržela Doc. Ing. Lenka …

Nejčtenější

Iveta Bečvářová: Znám i chovatele, který zaplatil rovnátka svému psovi

Rozhovor
Vystudovala Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně, ale protože je vyhraněnější specializace ve veterinárních oborech u nás téměř nemožná, odešla do USA, pracovala na soukromé veterinární klinice a získala stipendium na univerzitě. „Ve Státech je spousta lidí ochotných utratit neuvěřitelné peníze za zlepšení kvality života jejich kočky, psa či koně,“ říká v rozhovoru pro portál Finanční a ekonomické …
Rolovat nahoru