Petr Dolejš řídí komunikaci Urban Survival

Petr Dolejš je ve vedení marketingu architektonické skupiny Urban Survival. Příchod Dolejše reflektuje dynamický rozvoj značky, která v současné době sdružuje sedm dceřiných společností. Dolejš do Urban Survival přináší nejen expertízu z oblasti marketingu, ale také nových technologií a energetiky.
Petr Dolejš je nově ve vedení marketingu architektonické skupiny Urban Survival. Foto: Urban Survival

Na pozici PR a marketingového ředitele je Petr Dolejš zodpovědný především za komplexní nastavení marketingové strategie všech složek Urban Survival a posílení pozice společnosti mezi tuzemskými developerskými subjekty.

Zaměří se také na celkovou popularizaci specifického přístupu k architektuře akcentující udržitelné, komunitní a moderní „out of the box“ pojetí výstavby občanských a rezidenčních staveb, kterým se skupina pod vedením architekta Pantelise Larcou profiluje.

Již v minulém roce byl Dolejš zodpovědný za přípravu kompletního rebrandingu společnosti na leden 2022 ve spolupráci s kreativním studiem Brainz Disruptive. Nová vizuální identita nyní přináší důraznější akcent na pospolitost skupiny a jejich jednotlivých sub-brandů.

Silnější linie a sjednocení jednotlivých kruhů zároveň odráží nejen inspiraci v monumentální architektuře a brutalismu, ale pevný závazek Urban Survival poskytovat prémiový klientský přístup napříč službami v oblasti architektury, projektování, výstavby i interiérového designu.

Petr Dolejš v minulosti působil na vedoucích marketingových pozicích pražské zdravotnické skupiny Innova Healthcare nebo československého zastoupení italského výrobce komfortní techniky Ariston nebo Immergas. Je také spoluzakladatelem české firmy 3DK Technologies, která se věnuje 3D tisku či vývoji hi-tech postupů pro zlepšení hygienických řešení ve veřejném prostoru.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

RBP má nového ředitele pro zdravotnictví

Od 1. srpna 2022 se novým ředitelem pro zdravotnictví stal Ing. Pavel Rydrych, který před nástupem do zdravotní pojišťovny RBP pracoval od roku 2017 jako vedoucí odboru zdravotnictví Krajského úřadu …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB