Petr Psutka přebírá vedení obchodu start-upu Fidoo

Novým obchodním ředitelem společnosti Fidoo se stal Petr Psutka. Do firmy přináší dvacet let zkušeností z bankovního sektoru. Jeho misí bude připravit Fidoo na spuštění nové služby pro zahraniční směnu. O nové posile společnost zpravila portál Finanční a ekonomické informace (faei.cz).
Fidoo představilo nového obchodního ředitele, zkušeného manažera Petra Psutku. Foto: Fidoo

Fidoo poskytuje malým a středním podnikům komplexní sadu nástrojů k finančnímu řízení. Kromě expense managementu (správy výdajů – pozn. red.) jde také o digitalizované cestovní příkazy, knihy jízd, předplacené karty a další nástroje. Nově k nim přibyde i zahraniční směna.

A právě stávající klienti Fidoo budou ti první, kteří budou mít možnost směnu využít, aby maximalizovali svůj zisk z úspěšných zahraničních spoluprací. V průběhu příštího roku pak Fidoo připravuje také expanzi na zahraniční trhy – své klientské portfolio hodlá rozšiřovat nejprve na Slovensku.

Petr Psutka začínal jako produktový manažer v Citibank, šéfoval platebním kartám v GE Money Bank, působil v ČSOB, aby se následně vrátil do Monety jako senior manažer pro investice a pojištění. Jeho úkolem ve Fidoo bude mimo jiné vytvořit obchodní tým, který bude znát každodenní starosti podnikatelů, a vybudovat tak silný kanál pro distribuci služeb – nikoli jednotlivě, ale jako celého ekosystému pro finanční řízení malých a středních podniků.

„Do Fidoo přicházím ve skvělý čas. Ekonomika se po dvou letech inflačního útlumu začíná opět nadechovat a české firmy mají naději na růst. Zároveň ale potřebují pečlivě hlídat náklady, aby ekonomický růst ‚nepropálily‘,“ říká Petr Psutka, nový obchodní ředitel Fidoo.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB